Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

ToÄkovanje v pisani izvedbi :D

hehe

mal bi pa lahk porezal tiste krame stran k se je men ni dalo :P

bom drugic js :P

hihi

b_sleepy:

rezultate sem delal jaz,

grem kr gledat screenshote da widim kje sem in Äe sem kaj zaĹĄtrikal!

EDIT:

Res je. zmotu sem se. bom popravu.. pa updejtam.

sorry. lepo da si naĹĄu napako, bom drugiÄ to ob mal bol normalni uri delal ;)

Link to post
Čisto tko BTW, zakaj sem v Valenciji "fasal" 5kg?

+30kg, drugi +25kg, 3., 4. in 5. po +20kg, 6., 7. in 8. po +15kg, 9. bo imel +5kg, deseti in vsi nadaljnji pa 0kg.

Bil si deveti :wink:

Link to post

Ĺ e nekaj.

Ĺ˝e ne vem kako dolgo se pogovarjamo o tem, kdaj se lahko Äveka. Ĺ˝e v zadnji dirki v Valencii je bilo opozorjeno, da bodo od sedaj naprej za ÄvekaÄe med dirko podeljene kazni.

Tudi tokrat se je zgodilo, da prvi, ki Ĺže zakljuÄijo dirko, zaÄnejo "pisati po zaslonu" medtem ko drugi vozijo svoj zadnji krog.

Bodo padle kakĹĄne kazni ali ne? Äe smo se nekaj dogovorili, smo se dogovorili, ali paÄ?

Link to post
A se samo meni zdi al te obtežitve so malo čudne??

čez dve dirki bo imelo prvih 9 vsak po 70 kg... a to štima in jaz ne razumem bistva al nekaj ne štima!?icon_eek.gif :?:

Lejte, če bi se stvar odštevala, potem ne bi nikol pršu na +70kg maximuma. Ko si enkrat tam si pač tam. In ko te(če te) vsi ostali ujamejo na tej številki potem se lahko komot gre nazaj na nulo. Ker pa domnevam da jih bo veliko(ne pa vsi) prišlo na podobno maksimalno obtežitev kot najboljši, bodo potem tako ali tako zelo podobne razmere za vse, s tem da bojo tisti najslabši še imeli upanje na kake točke. Men je to čist logično, tega pri rallyju al pa formuli recimo ni in vsi vidite kake so posledice - določeni posamezniki dominirajo celo sezono.

Lohk pa zarad mene kdo pošlje vprašanje na FIA, al pa na AMZS če hoče :wink:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...