Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Fak, Fak, Fak! Kako mi je Ĺžal, da se nisem mogu udeleĹžit dirke. Kvalificiral bi se okrog 5. mesta verjetno. Jebemti in zjeban volan...

Za G25 pa ta mesec ĹĄe ne bo keĹĄa, ker sm mogu avto registrirat. Spet se bom mogu "navadit" na tipko bremzat. Presneto.

Link to post

Js sm do nedavnega mel automatic, s tem, da sem mu včasih sam pomagal v kakem ovinku. Sedaj pa sem pau vozil fully manual ... pa je velik bolš manual vozit.

Prej se boš navadil ... prej boš konkuriral za točke :)

Link to post
Fak, Fak, Fak! Kako mi je žal, da se nisem mogu udeležit dirke. Kvalificiral bi se okrog 5. mesta verjetno. Jebemti in zjeban volan...

Za G25 pa ta mesec še ne bo keša, ker sm mogu avto registrirat. Spet se bom mogu "navadit" na tipko bremzat. Presneto.

Škoda, da v nedeljo nisem nesel v LJ, MicroSoft Sidewinder bi ti ga lahko posodil...

Link to post

Okrog 2.12 konstantno na TA, najboljši čas še malo hitreje, moj limit pomoje okrog 2.11.

Rekord iz RSC-ja je 2.09.300 :)

Meni zelo všečna proga, razgibana, dosti višinskih razlik. Se veselim spet prave proge :wink:

Link to post

Mam obcutek da bojo Äasi tukej zlo zlo izenaÄeni, ceprou zna met BMW kar nekaj prednosti... Bo pa velik vec akcije, kot je to dopuĹĄÄal Pau. Tukaj se da prehtet namrec skoraj vsak ovinek :) Zaenkat sm peljal le kaksnih 10 resnih krogov 2:12.7...

Link to post

Meni je tudi zelo všeč proga, sicer čas še ni najbolši (2:12.569), a upam, da ga do nedelje popravim še zakašno sekundo... Nekaj me še zanima zadnjič ste nekaj govorili, da v time atack lahko dosegaš hitrejše čase, zakaj to?

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...