Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Ne mislim jokat al kej sam a se je KruhG povsem odrekel?? Na loto sta bile kar obe njegovi št izžrebani (25 in 26) :)

Drgači pa čestitke dobitnikom!! so close :)

Jaz sem se ji odrekel, ker maxl bi mi jo dal le pod pogojem, da vadim tolk ur pred dirko....Ker pa ni cajta, nebi mogel izpolnjevat pogoja, pa sem mu rekel, da naj da še to v nagaradno igro............Če bi jo pa zdej dobil, mi pa nebi bilo treba pogoja izpoljevat, ker sem jo pač dobil v nagradni igri in...................laugh.gif:lol::lol:

Link to post

Emilio ti si care, še dobro da nimaš naštimanega setupa. Če si vsaj malo zrihtaš setup pelješ rekord proge garantirano - če še malo potestiraš.

Počasi bom ugotovil da to ni zame, da me že začetniki pičijo. Bom se mogu s počasnejšimi športi ukvarjat. :D

Link to post
Emilio ti si care, ĹĄe dobro da nimaĹĄ naĹĄtimanega setupa. Äe si vsaj malo zrihtaĹĄ setup peljeĹĄ rekord proge garantirano - Äe ĹĄe malo potestiraĹĄ.

PoÄasi bom ugotovil da to ni zame, da me Ĺže zaÄetniki piÄijo. Bom se mogu s poÄasnejĹĄimi ĹĄporti ukvarjat. :D

mini wtcc 8) ...vÄer smo pa odvozil en trening,ma jst sm kr do 3.30naĹžigal...Äas pa slab, 24.xxx :lol:

Link to post

Ja vozim na PRO, edino sklopko imam vklopljeno, menjam pa z H shifterjem... Danes sem čas še nekoliko popravil, a žal še niso čisto konstatni časi, ker ga res tiščim na polno in včsih pride do napak... Drugače sem pa že prej vozil GTR 2!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...