Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Ne sej ni blo miĹĄleno slabo ali polemiÄno... samo jaz sem si na zaÄetku leta mislil da bo obteĹžitev ĹĄla po skupni razvstitvi prvi najveÄ pol pa vsak naslednji manj dodatne teĹže in me je presenetlo to seĹĄtevanje in stop na 70 kg... nimam pa niÄ proti, itak na 70 kg ne pridem :twisted:

pri pravih dirkah so mi ĹĄle vedno na Ĺživce take omejitve in kazni Äe si dober,

zato se nisem dosti spuĹĄÄal v to :arrow: oprostite za oftopic! :P

Link to post
Še nekaj.

Že ne vem kako dolgo se pogovarjamo o tem, kdaj se lahko čveka. Že v zadnji dirki v Valencii je bilo opozorjeno, da bodo od sedaj naprej za čvekače med dirko podeljene kazni.

Tudi tokrat se je zgodilo, da prvi, ki že zaključijo dirko, začnejo "pisati po zaslonu" medtem ko drugi vozijo svoj zadnji krog.

Bodo padle kakšne kazni ali ne? Če smo se nekaj dogovorili, smo se dogovorili, ali pač?

Ja, mislim da je res nekdo pisal, samo ne vem kdo... Kdor ima kakršnekoli informacije o storilcu naj se čimprej zglasi na najbližjem računalniku in nam posreduje podatke, potrebne za kazenski pregon :P

Link to post

sm ta fant je bil bol nov,pa neki ga ej ent zajebaval,vsaj zdi se mi,kar sm utegnu prebrat je blo sm to,da si on neki poĹĄtima,ne brezvezno Ävekanje,pa vseen pravila so pravila... :lol:

Link to post
Jaz sem nekaj Ävekal, samo res nisem vedel, da ne smem. Pa tudi edini nisem bill...

vem da sva mi2 govorila, ampak jaz sem samo v practice

za ostalo nisem odgovoren ;)

Link to post

V kvalifikacijah sem napisal en stavek o situaciji omrezja T-2 na primorskem koncu.

Po koncu RACE1 je nekdo nekaj napisal, eno kletvico, sam niti ne vem kdo je to bil

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...