Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Sam upajmo da ne bo kakĹĄnih optimistiÄnih prehitevanj... kolkor sm vidu progo,.... Sta sam 2 polvarni moznosti za prehtet... :) Pa velik je moznosti da se bomo kje kr zagozdil :P

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

U bistvu je tako, da tudi v realnosti ko dirkači pridejo na dirkališče v sredo v resnici že vedo kake bojo razmere na stezi v nedeljo (vsaj približno).

Sam če se "uščije" v noči iz sobote na nedeljo oni ne trenirajo po dežju, in imajo samo v warm upu čas za štelanje avta za dež; no oni imajo več ljudi in več prakse.

Glede na to, da mi nimamo nekih inženirjev za nastavitve in da tudi sami nismo profi dirkači, bi blo vseeno lepo da zvemo vsaj v četrtek zvečer (okol 21) kako bo vreme na dirki.

Link to post

jaz sm za skrajno situacijo za sredo, ĹĄe bolje popreje, enako ej moje miĹĄljenje, Äe zveĹĄ v petek, pa ne morĹĄ trenirat vpetek in furaĹĄ sm soboto in nedeljo, se zna zgoditi da sploh ne morĹĄ lepo avto naĹĄtimati, za deĹž jaz menim da rabiĹĄ ĹĄe veÄ dni, kot za po suhem ,kar se tiÄe tehnike vozila, ĹĄe bolj fer res fer bi bilo pa, da prvih cca 7-8 voznikov po lestvici zvejo res v petek , mi vsi pa Ĺže v pon :twisted: , pa garatiram, da na kvali in na dirki spoh neb blo takih zaostankov, vsi bi bli kr na kupu, pa lepo se vidi res da je bilo mokro, smo vsi dokaj lepo vozili,imeli lepe borebe, se pravi da smo se neki malga Ĺže nauÄili, no vseeno je moje mnenje , da bi bilo vreme napovedano vsaj Ĺže v sredo!

Link to post

Tudi jaz sem za sredo.

Celotedenski trening na suhem voziĹĄÄu je izguba Äasa, Äe izveĹĄ v soboto, da bo v nedeljo deĹž. Trening na suhem ali mokrem je povsem nekaj drugega, prav tako nastavitve avta. Äe Ĺže treniramo, trenirajmo vsaj za vreme, kakrĹĄno res bo. V naslednji sezoni pa lahko zadeve morda malo "profesionaliziramo".

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...