Skoči na vsebino

Splošna debata - GT3 prvenstvo [16/17]


Recommended Posts

Kakršnekoli proge ali pa katerokoli klaso se organizira, nekomu ne bo prav... Verjetno je šlo zelo veliko ur premišljanja v izbor prog in avtov  in pa drugih parametrov (točke, dolžine dirk, balasti,....) za prvenstvo, sploh za tako obsežno kot je tale. In pri toliko progah nam čisto vse res ne morejo bit všeč. 

Ampak pritozevanje brez nekih resnih predlogov (na katere se bojo spet drugi pritozvali) ni nič kaj konstruktivno...

Že pri GT4 (s katerim je 10x manj dela kot z GT3) je vsako jamranje glede česarkoli udarec pod pasom.

Vsa čast Murnu, da sploh organizira kaj takega in se s tem ubada... Verjetno mu uzame pol prostega časa, da mi pridemo na dirko in odvozimo za našo zabavo. 

Edin sreča zanj, da na telekomu dela, ker to je itak 8 ur prostega časa na šihtu. :P

 

Uredil - PEK
Link to post
  • Odgovori 202
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mene skrbi, kje je folk? Lani smo takle čas že razdirali debate, zakaj to in zakaj ono, letos pa kar vse tiho je bilo.... A je AC že izpeta? Se še vsi valjajo po dopustih? Se je dvignila rodnost v Slo

MarkoP, sem te zadnje dirke pogrešal    (kako narediš tole afno spredaj, da se v modro pobarvaš )  Jaz v celem prvenstvu nisem dobil ene PLP kazni, oziroma vožnje skozi bokse, tako da če se prej

PLP  Helicorsa  Pit Config  Obnovil pravilnik  Taktika določena  Rezerviral časnovni termin  Onemogočil vse dirkašno nepomembne porte na routerju med dirko  Domače o

pred 42 minutami, PEK je napisal:


Že pri GT4 (s katerim je 10x manj dela kot z GT3) je vsako jamranje glede česarkoli udarec pod pasom.

 

Čaki Janko, a ti to res misliš tako ali si malo v efektu tole zapisal. Mene npr. na GT4 ni, ker je res dolgočasen, ampak to je za mene. Drugim pa mogoče paše ta kombo. Ampak povemo pa te stvari ja menda lahko tu na forumu in da je kar udarec pod pasom, tudi na vem, no. Kaj pa če je udarec pod pasom to, da se mnenje donatorjev ne upošteva oziroma celo ignorira...

Link to post

Dajmo za naslednjo sezono anketo, not namečimo 20 prog in prvih 10 zmaga.

Volk cel in koza na žaru ?

Meni je vseeno katero progo vozimo, večino jih tako še nisem, ker jih vozim le ko so tle gor prvenstva, tako da za vse odvožene kilometre sem posledično hvaležen temle portalu. Ok, se najde še vmes kak dan, da kaj odpeljem, samo single player je bedarija v tem špilu, najti dober server pa vemo kako je.

Link to post

Marjan ja,.. mogoče mal pretiran izraz, na kur** ti pa pač gre, ko se folk prtozuje, o fak kera proga, o fak ker avto, (sploh pa me je vrgla pokonci tista izjava, da ni uredu ker sonce preveč sveti v glavo v T1)... kot sm rekel vsem ne bo nikoli prav.

Če bi mel AC 3 proge in 3 avte, vreme samo jasno s soncem na najvišji točki bi se nekako še zmenili. :P 

Vote bi bil super za proge ja. 

 

Link to post
Pred 2 urama , mancSLO je napisal:

 Kaj pa če je udarec pod pasom to, da se mnenje donatorjev ne upošteva oziroma celo ignorira...

Žal lahko rečem samo, da če doniraš v celem letu ene 10€ če sploh. Ne vem ne poznam kulk keša kdo da za forum. Ampak če malo pomisliš, je to tak 1% vseh stroškov al kulk je enkrat murn razlagu za eno leto obratovanja. Mogoče manj, pa tudi če je 5%...še vedno ista zgodba. Zamisli si, da si v podjetju kjer dejansko delaš za profit in imaš 5% deleža, si dejansko solastnik. Ne tu na forumu, ko je lastnik samo Murn. Koliko spremembe lahko narediš s svojim glasom na zasedanju skupščine? Če nimaš podpore večih ljudi ne moreš nič. Na forumu je glasovanje kaj bi komu pasal vozit in podobno. Ampak je vedno na koncu tako da dobimo tam nekje procente po tretjinah al pa četrtinah razdaljene. Kaj boš s tem? Organiziral 4 prvenstva hkrati? Tako da zdej tu se neki užaljenega delat, ker ti pravimo, da ne bit jokica ker ti sonce sveti v oči v prvem v ovinku, ni glih na mestu.  Ko imaš enkrat opravka s tako količino uporabnikov ko Murn bi tudi ti ignoriral kakšno stvar kdaj.

Link to post

offtopic:

Tudi jaz mislim da si malo udaril mimo.

Mislim da je največji strošek Matjažev čas, ampak ker mu je to tudi malo hobi verjamem, da to z veseljem počne.
Na tem mestu bi se mu še enkrat zahvalil za ves čas, ki ga porabi za organizacijo prvenstev in vzdrževanje portala (pa tudi ostalim, ki pomagate pri portalu).

Pa tudi Marjanu, ki s posti poskrbi, da forum ne zaspi.[it] 

V prihodnosti bi rad videl avtomatiziran sistem prijav, kot ga uporabljajo na CORE strani, saj se tako organizacija dirk bistveno olajša. Forum mamo pa itak boljši. :D 
 

Link to post

čaki mal.. kje si pa ti močan? dej ti men povej kaj si ti v zadnjih dveh letih organiziral, da se zdej napihuješ tle? srečo mate, da je slovenc tok zaplankan, da mu je vseen, kaj mu za €20 prodajate. s parimi kliki za €10/leto dobiš 3-4 dirke na teden + prvenstva + special eventi. Pa prijazne admine in moderatorje :) Dirkam lahko v AC, AMS, rF2.. tle boste pa AC drgnil še dve olimpijade..

se pa odjavljam iz dirke, ker takega odnosa pa ne morem podpret z udeležbo na že tako bednem eventu :roll:

Uredil - 57X
Link to post

Gašper, pred prijavo v prvenstvo si prebral pravilnik, napisana so bila vsa dirkališča na katerih vozimo in se po svoji volji odločil prijaviti. Prijave so prostovoljne, nihče te ni v to prisilil. 

Selčan je ustrelil mimo. Donacije niso pljunek v ocean - vsaka dejansko pomaga pri letnih stroških, ki niso povezani samo s plačevanjem hosting providerja. Vaše predloge poskušam upoštevati v največji meri kot lahko, vendar vseh žal ne morem vedno vključiti. 

Organiziranje ni samo nekaj klikov letno. Lahko mi dokažete nasprotno in se naslednje leto lotite organizacije kakšnega prvenstva. Z veseljem sprejmem kakšnega novega človeka v ekipo. Organizirali boste lahko prvenstvo v katerikoli simulaciji, spisali pravilnik v katerem bodo pokrpane vse luknje, se odločili za dirkalnik, ki bo vsem všeč in proge, ki bodo vsem zanimive. Hkrati boste lahko poskrbeli, da bodo tudi sponzorji, ki prispevajo kakšno nagrado ob koncu prvenstva, zadovoljni s tem kar delamo, sploh če želimo z njimi sodelovati več kot samo eno leto. 

Samo po sebi se ne sliši zahtevno, vendar moraš vse to uskladiti še z družino, službo in ostalimi hobiji, ki jih imaš. 

Več info tukaj

P.S.: Novo pozicijo na mestu moderator si je prislužil @PEK.

 

Link to post
pred 5 minutami, Matjaž Murn je napisal:

P.S.: Novo pozicijo na mestu moderator si je prislužil @PEK.

 

Žurka je 25.2. v lokalu Pod Skalo na Vrhpoljah pri Kamniku. (če me najdete ker bom maškara) :D

Link to post
Pred 22 urami , zamex23 je napisal:

 Tako da zdej tu se neki užaljenega delat, ker ti pravimo, da ne bit jokica ker ti sonce sveti v oči v prvem v ovinku, ni glih na mestu.  

Ali lahko citiraš, kje sem zapisal, da mi sveti v prvem ovinku?

Ps.: med tem je zaradi tega, ker si si ti nadel neko breme, da nekomu nekaj nakazuješ,  dirko zapustil še en donator.

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...