Skoči na vsebino

BMW GT2 @ Spa Francorchamps || 6.5.2016


alkoro

Recommended Posts

  • Odgovori 152
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Aja, sej lahko je tud nedelja, standardni BMW timing. Sem predlagal petek, ker sta z Alenom zadnjič izbrala očitno zelo všečen termin. RRT je trenutno preokupiran, ker je mošteveni IT masterchief

Fun dirke bi itak morale postati naša redna praksa.

Super odziv članov foruma, res si nisem predstavljal, da se nas bo toliko nabralo. Sploh zaradi tega, ker smo dirko razpisali malo manj kot en teden pred pričetkom. Računal sem da nas bo malo nad 10

Hvala za trud in organizacijo. Fajn je bilo :)

 

R: Štartam tam nekje iz ozadja, previdno, pa vseeno dobim pospešek v prvem ovinku. Ok, gremo dalje, prvi krog bolj po jajcih, saj se je spredaj marsikaj dogajalo, nato pa na polno. Imel sem lepe boje in prehitevanja, čist ok, prilezem do P4, spredaj so mi ušli, tako da se vozim sam, družbo mi potem pride delat Marko. Čakam na postanke, zapeljem v bokse, roke dam za vrat in čakam. Šiptarji z gumami pa tudi, nič od avtomatske menjave, jebentiš, iščem miško, poklikam na hitro gume in nekje 20 litrov benza in speljem iz boksov. Zaradi lenobe mojih šraufmajstrov me ujameta Jan in Selčan. Do konca ožemam volan in poskušam ohranjati razliko med mano in Janom, ob tem mi nekako ne pomaga Marko, ki se je spredaj vozil s +1 krogom in očitno ne ve zakaj so modre zastave. Marko naredi napako in pridem mimo, še dva kroga, dva kvalifikacijska kroga in končno P3 :) 

 

Tole bi bilo kar fino prvenstvo, lahko tudi samo za zabavo, brez nekih nagrad.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...