Skoči na vsebino

6. Nurburgring Sprint - 13.3.2016


Recommended Posts

  • Odgovori 48
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, sem se komaj zdaj sestavil, da nekaj napišem. Včeraj je bil kar nor dan, od 05.30 naprej na polno, tako da sem bil po koncu dirk gotoff   Q: Glede na čase iz treningov sem vedel, da bo

Kaj potrebujete prijava v prvenstvo original simulacija Assetto Corsa in plačljiv dodatek Dream Pack 1

phoa.. grem takoj unga Marjana pihnt

V drugi dirki v 8 krogu sem dobil kazen vožnje skozi boxe , ki sem jo odslužil v 9 krogu ampak PLP mi tega ni priznal . Zato sem po 4 krogih dobil ignored penalty . Da ne bo ponovno kake dileme .

Drugače pa R1 proti pričakovanjem sem užival na polno . Ko sem vadil za ta vikend se nikakor nisem uspel privadit kombinaciji , avto mi povsod oversteeral .

R2 Katastrofa . Po lastni napaki v šikani sem zgubil 5 mest in nato takoj v 1 ovinku naslednjega kroga na zaviranju malce po travi in nabirat rožice . Pol je še sledil en izlet na rob piste ob izhodu iz zadnjega ovinka pa so že bila 3 opozorila in jaz ne bi bil jaz če ne bi v prvem ovinku še enkrat bremzal poleg steze namesto na njej .   Pa je bil tu drive thru ki mi ga ###### PLP ni priznal  . Za tem  sem pa še samo hotel odpeljati do konca .

Link to post

Super borbe za Glavačem, majica na koncu bolj mokra kot po kakšni športni aktivnosti :lol:

Vse borbe so bile korektne (upam da bo kdo jih vključil v povzetek dirke).
Edino kar me je zmotilo je bilo v prvi dirki, ko se je nekdo sredi borbe (na apexu) zadrl pazi, kar je povzročilo da sem trznil v drugo smer in me je odneslo iz linije :evil:

 

Upam da naslednjo dirko že vozimo na novem tyre modelu, ker v5 nikakor ne morm naštudirat.

Link to post

Super borbe in tempo. Bravo @Gantar in @PEK.  Pa teammate @alkoro itak. Sori @Rokovnjac, ker sem te v R2 ruknil. Kasneje je bilo videti, da ni bilo posledic. Upam da res ne. 

Z Random Racing Team pa kar dobro sodelujemo. Tako na treningih kot na tekmi. Jih je bilo polno okoli mene in so bile res fer borbe. Vas je super gledat (no najrajši za mano :D),  ko ste v tem delu prvenstva še kompletni[ok].

P= P5, Q= P10, R1= P8, R2= P6:P.

Nič, grem delat...

Uredil - mancSLO
Link to post

Ja res uživancija tele borbe... 

V R1 sva z Alenom ušla, na moje presenečenje pa sem bil celo malo hitrejši in po lepem boju tam nekje v drugi polovici dirke sem uspel priti mimo skozi prvi kompleks ovinkov. Res uživanje ko se furaš vštric kar nekaj ovinkov in veš, da se bosta oba držala pravilne linije in ne bo kakšnih presenečenj. :)

R2 še malo bolj zanimivo in kar nekaj umikanj nesrečam (tokrat bolj uspešno kot v Mugellu), sitaucije po 3 wide in s presečenjem nekoga s porvratkom na progo (ni bilo nič nefer iz mojega vidika).Lepe borbe z Pavškom, Marjanom,.... Na koncu spet borba z Alenom tokrat za 2. mesto, saj je s čajem osvežen Gantar ušel na 10sec prednosti. Tokrat mi uspe (seveda ne prvi) poizkus proti koncu dirke, ko Alen naredi manjšo napako in zavira prepozno na zelo defenzivni liniji za T1. P2

Super dirke, veliko borb, škoda za slabšo udeležbo. Čestitke Gantar za zmago.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...