Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

nikol ne hodim k dohtarju...rajs crknem ker HOCEM verjet da so mazaci. Sem se danes peljat od dohtarja iz 1000m nadmorske na 200..res da mal bolj hitro, bolj kot SLO zakoni dovoljujejo in je nekaj naredilo v usesu...ROCK radio sem slisal malce drugace. Hitrost pomaga :D

ja zactki so in pobral me bo pocas...do takrat pa zivimo!

 

 

 

Link to post

picke so me poslale se ma na magnetno resonanco za desno koleno. Pa bolj jim razlagam, da lahko hitro vozim in da ce neki ven skace ni panike...tezijo. jeba je deci ko se blizas 50-tim. ker neki te hocjo pofockat da si star...jaz pa se tako ne pocutim.

 

 

 

Link to post

Hehe welcome to the club :) Sem bil na magnetni pol leta nazaj za levo koleno... efekt.. nič, pač škripa še vedno , sam gre pa še.. pač oldtimerju primerno :) Skratka preden je naše famozno zdravstvo mene uspelo spravit na resonanco sem že hodil kot nov... 

Ko jih j.... manj jih vidim rajš jih imam, ko bo cajt za krent bom pač šel, do takrat pa upam da mi čim manjkrat križajo pot :D


 

 

 

Link to post
Just now, AliBuggy je napisal:

@edgeslo kje najdes te goldije. Najlepsa hvala!!!!

Več ali manj na spotify, maš res dobre playliste pa ne glede na zvrst muzike ki jo poslušaš... res top shit zadeva, edino kar je sranje je da moram bit vsake 14 dni za par minut Amerikanc..pa magar sam virtualno  :D

 

Link to post

wooohooo...pol sva dva na istem. Se ne rabim sekirat...Sam cudno mi je, ko na sihtu od racunalnika ustanem po recmo uri in klecnem pol boli se par korakov pol je pa kul...kr neki...strange, jaz mislim ja de jo psiha :D

 

edge...smo bli deci, se pa staramo tudi to je treba upostevat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...