Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

pred 13 minutami, AliBuggy je napisal:

Jaz sem antisportnik. Nikolii nisem rauzmel navijacev takih ali drugacnih sportov.  S cim so oni lahko pravzaprav povezanimi z njimi, da se lahko poistovetijo z vsem tistim navdusenjem?

Ma sej veš kako je, vsak ma svoje. To je tko kot da namest, da bi tle dobro musko poslušal, bi si sam doma brenkal na kitarco pa zraven fušal.

Ne rabš se vedno poistovett, včasih samo občuduješ umetnost.

Link to post

pi*** Murn..ena se celo za 60K prodaja, sam verjetn se ne morva stegnt do tja. Tale insignia pa ima star GM block ki sem ga imel ze v dveh oplih in je bullet pruff. Tko da me res matra! Ti se pa kar zajebavaj...GSI imas tud karavana.

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
Quote

Sam kokr sm že prej omenu, treba še krsto zravn kupt, ker bi jo kej kmal nucal :)

Sam smo res ene picke. Pomoje tega avta tko kot se zagre noben nebi fural tud ce bi ga lahko. Ok jaz imam cca 60km do sihta v eno smer...vzamem daljso varianto, da se izogne koloni sam vseen..waste of money, ker ze z 260KM 4x4 imam dost funa-a.

BTW na to ceno moras pristet se DMV in uvozne stroske kar je tam-tam, je pa izbira boljsa.

Uredil - AliBuggy
Link to post

Jaz to kar se izbira in pošilja zadnja leta ne bom komentiral.... 

Sicer pa evrovizija je bila festival popevk in ne to kar je danes.... eh...

Drugače pa je kar se mene tiče je tole dvoje daleč najboljše kar smo kdaj poslal na evrovizijo....

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...