Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Mene si naju najedat edge, da premal postam :D

Kmal se bom Murnu mogu opravicit kako sem zacel abusat njegov forum, da izlivam svoje petkove frustracije, ki se naberejo cez teden.

V starih casih, ko sem bil se mlad in sem pod tepih dal razne stvari, da sem naredil gricke ter uporabil avto od ta bogatega strica, ki je imel vzmetenje, in gledal kako se gume prilagajo terenu...je pa tole spilal vzad...pi*** sem star!

 

Vcasih smo bili prepusceni sebi in domisliji, in se zabavali drugace. Ne recem da je kaj narobe sedaj...samo smo res mal vec spoznali ze v zgodnjih letih..prakticnih stavri namrec.

 

 

 

 

 

 

 

Link to post

Edge. Na sekretu srednje sole si naskrivaj kadil, ko je tole bilo v ertu?

postaja zanimivo...men se pa jebe za vrocino...picim po pircek!

Uredil - AliBuggy
Link to post

enkrat bo tud men ratal razumet pistarje :D

do takrat je pa tole moj zvok...ce ne bo Murn brisal. Boxer all the way!

 

BTW....bakica po domace pravmo temu stroju :D

Uredil - AliBuggy
Link to post

O jeba Manc...kle se ti pa tezko priblizam. Tole je mogoce mal sorodno, me pa seveda lahko bicas in bom tvoj suzenj za zmeraj ;)

 

..nekak mi ta novodobna muzka ne da..sej ves...neki kar je vmes in tudi puduhat ne mores, se manj zacutit kaj sele prijet...pac si al nisi njihov. Kurec je ker se je stara muska z mano starala, pa ker sem to rekel sem ji ze krivico naredu.

Ves kaj mi je "kle doma" najbolj vsec. Ucim se spet kot otrok. Kako drugacni smo in istocasno zelimo vsi vsem najboljse..in v to verjamem!

Uredil - AliBuggy
Link to post

@Manc je hotu drugo Nino, emancipirano zesko, ki jo moramo kavcarski moski mal bolje pod respekt vzet...pa se nasa je.

 

bemti deci...dejmo mal pripisat zenskam svoje!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...