Skoči na vsebino

Kaj poslušate?


B_U_R_I

Recommended Posts

Nikol si nebi mislu...zame je prisel na listo...in si zasluzi rahel noob naziv ambasadorja slovenske muzike v tem trenutku. Pac Belih vran ne prekosa, je pa danes edini, mladino se spravi na koncerte masovno.

 

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
  • Odgovori 1,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

2021 se je zacelo dobro...v sluzbi delamo kot debili..sicer od doma a vseeno se toliko vec, ker smo ko bajagi vedno "na voljo" a vsaj delamo! Svet se spreminja, Na nas je pa zdej, kako bomo vse t

Posted Images

Danes me je v Merkatorju prodajalka, ko sva na hitro obdelala probleme človeštva, rekla, da se najbolj boj največjega prijatelja. Sem se kar malo zamislil in se vprašam, ali je svet res toliko v k...u:

 

Link to post

opa Manc...tole je pa deep!

 

Prijatelji ti naceloma stojijo ob strani. Jaz zaenkrat nimam se slabih izkusenj z mojimi...je pa pomoje tole najvecji zajeb, ce se zgodi. Vsaj pri starih prdcih mislim da ni bojazni. Je pa res da moras etiketo "prijatelj" nalimat ne vsakemu, ki mimo pride kot to delajo zde,

 

Prtijatelja imas enega dva ostalo so kolegi in znanci z istimi interesi. Previdno z etiketam!

 

...ampak ja. Norme so danes drugacne!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...