Skoči na vsebino

4. Monza - 31.1.2016


Recommended Posts

Takole, z Marjanom sva že odpeljala par testnih krogov. Proga je mastna in drsi. Upam, da se do dirke nabere kaj gume gor, ker v teh pogojih sem komaj dosegel čas pod 2:13.0

Ne vem koliko bo tukaj pomagal setup, samo vseeno moram enga Proja mal nažicat, če bo kej svetoval. Imam bolj občutek, da bo tukaj nagrajevala čimbolj smooth vožnja brez napak, saj so ravnine dolge in se ravno napake na izhodih iz ovinkov najbolj poznajo ...

Nekako pričakujem, da bo pole okoli 2:10 ali še nižje...

Link to post
  • Odgovori 101
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Q: Poln upov se podam na pisto, grem nazaj v bokse da naložim setup, se podam spet, grem spet nazaj v bokse, da preverim bencin, zdaj pa zares... se zavrtim... zdaj pa zares zares. Odpeljem pom

Šolski prikaz dirkanja na nož: In čez cilj:   Še ostalo &#

No, ste se le opogumili in napisali okvirne čase, sem imel tudi sam v mislih, da bi pisal ...

Jaz sem do sedaj peljal 2:12.400 na cca. 92% ampak pod 12 bi moglo it, ker sem bil že tam a zaj* krog. Uf, Matjaž, tole je pa kar napoved, upam, da se ne uresniči, ker bo treba potem še konkretno potrenirati :)

Link to post

Ne jamrat, pa sam vozt! Je pa tko, kot je Matjaž napovedal, če iz šikan prideš preveč počez gre na eno ravnino tudi po 0,7 sekunde. To potem nabere na krog okoli 2 sekunde. Kar je kar razlika. Morm probat.

Link to post
Pred 3 urami , Matjaž Murn je napisal:

Ste že kej izboljšal čase?

Ah, premalo treninga. Borbe smo pa imeli. Ampak okolu 2 sec. pod tvojim nivojem.

Uredil - mancSLO
d
Link to post

No, no, ne tako skrivnostno :) Je bilo pa res fino, samo se pozna če imaš ruzak namontiran, pol gre težko pod 2.10. Tam na izhodih iz šikan se ti zdi, da se čas ustavi, tako nikamor ne potegne. Samo po nekaj krogih je boljše, ko gume začnejo grabit, pa nekaj podlage se naredi na stezi. Vsekakor bo dobra dirka, šansa za tiste brez kil, da poberejo lepo dozo pik. Aja, pa na testni sem se z desnim blatnikom podrsal po zaščitni ogradi v Lesmu, BAM, avto kaput, šipa sesuta, havba zmečkana, sprednji odbijač na tleh, končna hitrost 190..... Pa bilo je le oplaženje ograje.. Malo hecno no, ne vem, ker zadnje čase je bilo s temi poškodbami boljše in sem kar malo ven padel [opa]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...