Skoči na vsebino

4. Monza - 31.1.2016


Recommended Posts

LOL, najprej more bit sploh kakšno žaljenje na dejanskem forumu, ne na chatu, ki ne šteje za forum. Sploh pa nism nikogar žalu, če je pa nekdo občutljiv zato ker imamo drugačne politične poglede mu pa nism js kriv, da ste užaljeni ob vsaki izjavi, ko najstnice.

Sedaj pa dovolj offtopica, ker bodo točke.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to post
  • Odgovori 101
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Q: Poln upov se podam na pisto, grem nazaj v bokse da naložim setup, se podam spet, grem spet nazaj v bokse, da preverim bencin, zdaj pa zares... se zavrtim... zdaj pa zares zares. Odpeljem pom

Šolski prikaz dirkanja na nož: In čez cilj:   Še ostalo &#

Pred 2 urama , zamex23 je napisal:

LOL, najprej more bit sploh kakšno žaljenje na dejanskem forumu, ne na chatu, ki ne šteje za forum. Sploh pa nism nikogar žalu, če je pa nekdo občutljiv zato ker imamo drugačne politične poglede mu pa nism js kriv, da ste užaljeni ob vsaki izjavi, ko najstnice.

Sedaj pa dovolj offtopica, ker bodo točke.

Oprosti,ker bom napisal offtopic in lahko me tudi kaznuješ. Dejansko si mene užalil na tem portalu in če sem bolj natančen na chatu. Če pa sem še bolj natančen si me užalil,ko si dejal oz.napisal,da te moj priimek spominja na židovskega! Podpiral oz javno si pisal na chatu stvari,ki so marsikoga užalile in povrh vsega tega poveličeval človeka,ki je dal direktne ukaze za množične pokole,med katerimi so bili tudi Slovenci. Sicer pa si sam dejal,da politične debate in opredeljevanje le te ne spada na ta portal in se bo sankcioniralo! 

Ta citat bi lahko napisal tudi v temo,ki je za to namenjena,ampak v tem primeru večina uporabniki ne bi vedeli kaj se dogaja v ozadju,ker nimajo določenih akreditacij.

Vodstvu portala predlagam,da se omenjenega storilca kaznuje in zahteva se javno opravičilo za to kar je storil. 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post
5 hours ago, mancSLO said:

Jaz se odjavljam iz dirke in najverjetneje iz prvenstva.

Ne delaj tega . Če te ni ne bom vedel kako visoko je lestvica nastavljena  :oops:

V debato o žalitvah in avatarjih se ne bom vpletal , ne pa pozabit da smo tu zaradi veselja do dirkanja !

Torej se vidimo na pisti . Če pridem med top 10 zato ker nas starta samo 9 mi to en ku.c pomeni hočem si prislužit top 10 .

 

Link to post
On 30. 1. 2016 at 15:37, mancSLO je napisal:

Jaz se odjavljam iz dirke in najverjetneje iz prvenstva.

Sicer ga pa res serjem mal. Preklicujem odjavo od dirke in verjetno iz prvenstva. Ima pob pravico mislit kot hoče. Za tisto žaljenje silicija pa upam, da bo portal ukrepal. Saj imajo zgodovino chata, pa naj pogledajo. Bilio je res grdo.

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...