Skoči na vsebino

Video - iRacing


Mitja Bonča

Recommended Posts

  • Odgovori 553
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, jaz in streamer Showdown1983 na twitchu, ena najinih najboljših dirk (redno dirkama skupaj). Če kdo nima časa pogledat cele dirke, naj si da na 10. krog, takrat sma se peljala eden ob drugem od n

Sej do neke mere razumem kaj hočeš povedat, samo verjemi da iz IT stališča ne govorimo o neki simple stvari kjer napišeš dva if stavka in si rešil svet. Nobenega smisla nima delati nov sistem če

Malo sem se bal torzije šasije zardi tistih luken tik ob zidu, a se je izšlo za 0.07s  12 krogov sem ga lovil profija, a se nisem dal.  

Posted Images

  • 4 weeks later...

Odzivi so bili sprva kar negativni, ker ni nove vsebine v smislu avtov ali prog ter ni nekih bistvenih izboljšav same simulacije ali grafičnih priboljškov. Nekaj jeze je ker ni novega modela gum, ki bi odpravil preobčutljivost na temperaturne variacije. Skromen build za uporabnika, čeprav se v ozadju zadeve pripravljajo za druge stvari.

Pol se je seveda vse skupaj malo umirilo, ko se je začel W13 in dirkanje. Morem V8 probat, ker so bili avtomobili deležni izboljšav kar se gum tiče. Ne vem kako se ta "wrold state tripple" bufefring obnese. Jaz nisem imel težav že prej. Mogoče se bo pri nekaterih novejših stezah poznalo pri FPS-jih tako, da ne bodo nihali.

2016 je bilo leto, kjer so dali precej materiala ven. Zdaj se čaka tale DIRT in po moje bo vse stalo dokler to ne zrihtajo.

Da je folku precej ravno za tale build je jasno tudi iz dejstva, da se jim server ni sesul zardi obiska :) Ponavadi se.

Link to post

So mi pri SRT mal Audija posodili, pa sem šel na planet iRacing en krog po Brands Hatch odpeljat, ko imajo tam to progo tudi.

iR vs AC:

- če v AC 100 krogov rabim, da sem "zraven", jih v iR 500.

- cena iR je približno toliko višja proti AC, kot je faktor v prejšnji alineji.

 

Ps.: Nascarja AC nima, tako da se vse zgoraj omenjeno spet podere :shock:...

Uredil - mancSLO
Link to post
1 hour ago, alkoro said:

Raje naj poštimajo trke od zadaj in SR. :roll:

Poleg tega so track limits all over the place.
PLP aplikacija deluje veliko bolje.

 

Track limits so, karkor je meni znano nekonsistentni v SPA in COTA. Drugo se mi zdi OK. Ne pomnem da bi bilo generalno vse narobe.

Trk od zadaj bi bilo fanj, da poštimajo. Samo kako ? Server bi moral spremljati breaking pointe vseh dirkačev, hitrosti in linije, da bi z neko verjetnostjo ocenil kdo je zgrešil. To bi storil po dirki, ko ima vse podatke. A je on zgrešil breaking point ali si ti bremzal bistveno drugače kot ponavadi.

12 minutes ago, Rokovnjac said:

Kakšen je pa občutek na volanu med eno in drugi igro? Pa kje lažje voziš na meji?

Odvisno kje si navajen. Vhod v ovinek in bremzanje je pri IR drugačno. Če pri IR kar "slam" po bremzi boš takoj ABS aktiviral. Pri avtih ki nimajo ABS moreš pri visokih hitrostih bremzat drugače kot pri nizkih,... Skratka, drugače je.

IR ima dosti bolj dinamično obnašanje avta skozi dirko v odvisnosti od gum, količine goriva in tudi poškodb. Pri AC ti denimo avto nikoli malo ne vleče v levo ali desno, če imaš poškodbo. Pri IR pa lahko poškodba popolnoma spremeni handling avta.

FFB je odvisno kaj komu leži in česa se navadiš. Al(i)eni z lahkoto skačejo med AC in IR. Jaz ne :)

Uredil - markop
Link to post

Glede updejta:

Nisem tega pisal, ker ni v release notes in sem mislil, da je placebo efekt. So pa to začeli opažat tudi drugi tako, da ni placebo zgleda.

Zvok gum je izboljšan. Lepše se sliši, da so na limitu. Tudi drugače je 3D zvok izboljšan. Lepše čujem druge avte okoli. Poleg tega se mi zdi slika bolj ostra in avti bolj kovinski kot sicer.

Placebo ? Dejte še vi probat.

Link to post
On ‎7‎.‎12‎.‎2016 at 14:09, Rokovnjac je napisal:

Kakšen je pa občutek na volanu med eno in drugi igro? Pa kje lažje voziš na meji?

Moj občutek je, da sem v AC na cesti, v IR pa kot na neki gobi. Na meji pa jest posod težko vozim :(.

Je pa občutek, ko v iR spelješ in že takoj PIT speed penalty fašeš čisto drugi, "bolj resen", kot v AC. Še polno drugih takih prednosti ima iR. Za tako na hitro kaj odpeljat, pa je AC verjetno v prednosti. V iR moraš skrbeti za neke ratinge, pa letno naročnino ipd., ipd.

Uredil - mancSLO
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...