Skoči na vsebino

0. Retro Mini Cup (6.1. - 12.1.)


Recommended Posts

Prvi preizkus, ki čaka naše tekmovalce je razvrstitvena dirka Retro Mini Cup. Z identičnimi avtomobili Mini Cooper S bo o izidu odločala samo spretnost posameznega voznika. Tekmovanje je namenjeno zasedanju dirkalnikov razreda WRC, ki so v omejenem številu. Zaslužile si jih bodo le najboljše ekipe!

jDrqphZ.png

 

Vozniki bodo primorani odvoziti šest kratkih, tehnično zahtevnih etap iz vseh šestih držav prisotnih v prvenstvu, v enakem vrstnem redu ter brez servisov. Boj bo napet, potrebna bo koncentracija in vzdrževanje kondicije avtomobila. Organizatorji vsem tekmovalcem želijo veliko sreče.

Naj zmaga najboljši!

  • SS1 Route de Turini Montée (Night/Snow)
  • SS2 Östra Hinnsjön (Afternoon / Cloudy)
  • SS3 Fourkéta Kourva (Sunset / Clear)
  • SS4 Kotajärvi (Midday / Sunny)
  • SS5 Flugzeugring (Morning / Clear)
  • SS6 Bidno Moorland Reverse (Morning / Rain)
Uredil - Arne Dopudja
Link to post
  • Odgovori 62
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ewo odpeljal. Monte Carlo sem se enkrat v hairpinu zašaltal in vrgel v ler,tiščim gas ko zmaj,Mini se dere,a ne gre nikamor  brš prešaltat in PuniM naprej.Švedska pred ciljem malo zapeljal v celo t

Morm rečt, da je šlo kar lepo skoz ja... ene par sekund bi se še dalo prdobit, kej dost več pa z default ne... Drgač pa lepo gre ta mini...finska itak cev cajt cev cajt na polno, hehe... Je po e

Pismo rosno...eni pa rabijo da iz enega stage-a na drugega pridejo dost vec kot pa je cas voznje ...Nekdo se zdej Wales matra ze ene parkrat z Alt F4

Posted Images

Evo mene.

Videl sem, da je na eventu rdeča pikica pri Owned Vehicles, kar bi moralo pomeniti, da so vozila upgrejdana do konca in jih ni treba kupiti.

Sam nemorem stestirati, ker mam minita upgrejdanega.

Za vsak slučaj jih upgrejdajte, saj je hitro in napol zastonj. Pred samim začetkom bom pa jaz potestiral malo. Upam, da nam ne bo treba kupovati in upgrejdati.

Link to post

to bi moglo bit narejen kot pri daily eventu. Nic ven pa not (razen pri servisu), pa v kolikor zajebckas je to to...resujes kar se resit da. Kot vem se vedno lahko s temi save&quit ter ostalimi ALT exploiti take zajebcke bypassas tudi sred igre :(

 

Arne sem te ze v chatu vprasal: Kako se izbira avto za sezono, ce se en iz teama kvalificira na zgornji rob in en na spodnji rob lestvice? Se bo gledala povprecna uvrstitev teama ali igralca?

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...