Skoči na vsebino

0. Retro Mini Cup (6.1. - 12.1.)


Recommended Posts

Ko bo sistem tak da ob vsakem ilegalnem izhodu, magari internet timeout, retiraš iz eventa, bom jaz zadovoljen.

Zdaj če se vnaprej nemoreš zadržat, boljše da izstopiš. Nemorem pa metat ljudi vn brez dokazov. Sm bil v upanju da smo vsi s srcem pri zadevi. Rabiš pa samo enega, da potem ostali sledijo. Upam da nism zdaj zastonj se ubadal s tem prvenstvom, da bo nakoncu samo exploitanje...

Link to post
  • Odgovori 62
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ewo odpeljal. Monte Carlo sem se enkrat v hairpinu zašaltal in vrgel v ler,tiščim gas ko zmaj,Mini se dere,a ne gre nikamor  brš prešaltat in PuniM naprej.Švedska pred ciljem malo zapeljal v celo t

Morm rečt, da je šlo kar lepo skoz ja... ene par sekund bi se še dalo prdobit, kej dost več pa z default ne... Drgač pa lepo gre ta mini...finska itak cev cajt cev cajt na polno, hehe... Je po e

Pismo rosno...eni pa rabijo da iz enega stage-a na drugega pridejo dost vec kot pa je cas voznje ...Nekdo se zdej Wales matra ze ene parkrat z Alt F4

Posted Images

Odlično je blo tku kot je blo pr SLORBR prvenstvu...organizator je lepo mev možnost reseta posamezniku, če je biu za to dober razlog...(vem da se je neke fajle pošiljalo za preverjanje, če ti je med dirko vrglo ven). Poleg tega pa se je dalo na spletni strani dalo vse podrobnosti spremljat (kdo vozi, katero progo, kdaj je štartu, vmesne cajte...). Poleg tega pa se je tam shranjevalo replaye in se je tud sumljive vožnje lahk lepo preverlo...ne pa tle, k se zadne cajte da pogledat WR lestvico in je več kot očitno, da so povsod na vrhu sami goljufi.
Neki se je govorilo v Dirt rally suggestion boxu glede tega, ampak očitno nobenga ne gane kej dost...tku kot je zdej se pač nekga resnega in poštenga prvenstva ne da organizirat oziroma je dost bolj oteženo...
Škoda, k za to zrihtat razvijalci res ne rabjo dost...ampak taka malenkost je lahk razlika med po enmu letu pozabljeno igro in igro na kateri se organizirajo resna prvenstva...

Res da po zaslugi čehov, ampak RBR je še krepko živ po več kot 10 letih...tole pa tko kot je zdej ne vrjamem da kej dost več kot eno leto...kdo ve, lahko pa to delajo namerno, da bo več folka navalilo na nadaljevanje...bomo vidli... :)

Link to post

Ne Simoniti,ne zapuščaj prvenstva.thats the easy way out.Mene osebno sploh ne moti če ti Alt f4 pokaš na weakly eventih in podobno,go nuts! Sam tle bi se pa lahko zadržal.Vsi vemo,da si sposoben odfukanih časov in da si v primerjavi z ostalimi praktično doktoriral Dirt Rally in ravno zato se ti res ni treba posluževati takih poceni trikov.Če bi pa tako rad WRC-jke fural ti rade volje odstopim svojo,če jo dosežem.Mene maksimalno motivira,ko vidim tvoje hude čase in jih poizkušam ujet,isto velja za Fizika,sam pustimo hotlapanje ob strani ko gre za prvenstvo,sploh za to naše Fun značaja. Dajmo se pozabavat,pičimo PuniM,pa makar v maline in potem opišimo te maline karseda doživeto.

May the Maline be with you!

Link to post
Pred eno uro, Lojzze je napisal:

Ne Simoniti,ne zapuščaj prvenstva.thats the easy way out.Mene osebno sploh ne moti če ti Alt f4 pokaš na weakly eventih in podobno,go nuts! Sam tle bi se pa lahko zadržal.Vsi vemo,da si sposoben odfukanih časov in da si v primerjavi z ostalimi praktično doktoriral Dirt Rally in ravno zato se ti res ni treba posluževati takih poceni trikov.Če bi pa tako rad WRC-jke fural ti rade volje odstopim svojo,če jo dosežem.Mene maksimalno motivira,ko vidim tvoje hude čase in jih poizkušam ujet,isto velja za Fizika,sam pustimo hotlapanje ob strani ko gre za prvenstvo,sploh za to naše Fun značaja. Dajmo se pozabavat,pičimo PuniM,pa makar v maline in potem opišimo te maline karseda doživeto.

May the Maline be with you!

Ok, ne bom zapustil prvenstva in obljubim, da ne bom več uporabljal nedovoljenih načinov prekinjanja in ponovne vožnje na progah. Seveda, če me FiZik sploh še hoče v ekipi, glede na to, kar se je zgodilo. Zdaj imam slabo vest in lahko mi brišete čase, ki sem jih dosegel.  Tudi mi ni toliko do teh WRC avtov, ker se tudi z R4 da doseči precej v redu rezultat. Tudi sam sem po navadi motiviran med vožnjo doseči ali preseči svoje najboljše čase, ki so v večini primerov doseženi s custom nastavitvami. Čeprav je to FUN dirka, je še vedno dirka in normalno je, da poskušaš biti boljši, ne slabši od ostalih. Tudi v real lifu je mnogo pravil, katerih naj bi se vsi držali, vendar se jih mnogokrat ne, vsaj večina ne. Verjetno ste vsi plonkali v šoli, čeprav se tega ne sme, ker je goljufanje, Če kdo ni nikoli, naj se ima za redko izjemo. Dokler te ne dobijo, stvar funkcionira. Tudi pred rumeno na semaforju verjetno ne ustavite vedno.

Link to post

Gre se samo za to, koliko spoštuješ sebe in soudeležence. Tudi pr liniji najmanjšega odpora je nekje tista misel vedno v podzavesti, da nebi rabil tega počet.

Zdaj meni je vseeno, vsak pr sebi ve kolko si pošten in ali boš lahko ponosen na sebe.

Pri plonkanju si bil nepošten do grde učiteljice, predmeta ali testa. Ne pa do sošolcev. To je tista razlika, ki bi jo izpostavil.

- Sicer jaz sem iz tiste generacije, ko smo rajši pisali vsi šus xD komu se pa je dalo zajebavat z plonkci, to je blo za tiste piflarke, ko so htele več k 3. ;)

Link to post

Tudi jaz in fabijan bova v R4, neglede na končni rezultat. :)

To je kar resno prvenstvo (ker vsega se lotim dokaj resno, tudi jebanja naroda v mozak) in nebi rekel temu FUN. Nagrad, sponzorjev, itd. pa ni, ker ne sama igra in niti multiplayer ne omogočata vmeščanja sponzorskega materiala v dirke, niti ne transparentnosti in forsiranja pravil, iz svojega žepa pa tudi nebom predal pokale nekomu ki je lahko po mili volji izigraval pravila, ker se je pač dalo. (Govorim na splošno)

Hočem približati svetovno rally izkušnjo na nek slovenski forum za 30 udeležencev, delam to z neko strastjo, da je čimboljše doživetje, da se (upam) počutite kot pravi dirkači in se vživite v zgodbo. Delam pa vse iz svoje glave, v svojem prostem času in v upanju, da osrečim in navdušim slovenske simracerje.

Brezveze mi je dati neke random proge, pa naj odvozi vsak kakor ve in zna, pa se vidimo na koncu, za tisto imate evente, ki jih sestavlja CM.

Nekako sem upal da se bo top osmerica zbasala v WRCje, da bo mesarjenje na veliko, mi amaterji bi se pa klali v R4. Bomo videli kaj se izcimi. :)

Uredil - Arne Dopudja
Link to post

Morm rečt, da je šlo kar lepo skoz ja... :) ene par sekund bi se še dalo prdobit, kej dost več pa z default ne...
Drgač pa lepo gre ta mini...finska itak cev cajt cev cajt na polno, hehe... :D
Je po eni stran lažje k je mal bl švoh in počasnejš od WRC naprimer... ma po drugi stran pa takoj zgubiš 10+ sekund če kej zajebeš k traja celo večnost predn pride nazaj na obrate... :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...