Skoči na vsebino

0. Retro Mini Cup (6.1. - 12.1.)


Recommended Posts

No, par dni nazaj sem uspel kupiti polo WRC dirkalnik..... Malo sem testiral proge in skušal odpeljati najbolje kar znam. Zanima me sledeče: ker sem primerjal čase steam prijateljev, sem opazil da so nekateri na isti progi za kar 25 sekund hitrejši. Če odbijem 10 sekund, ker so lahko boljši vozniki, mi ostane še 15 sekund. Ali je ta razlika v nadgrajenem dirkalniku?

Ker če je tako, pol je že v štartu nesmiselno tekmovati, v kolikor imaš slabši dirkalnik. Kaj menite?

PS: sorry, v napačni temi sem vprašal.

Link to post
  • Odgovori 62
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ewo odpeljal. Monte Carlo sem se enkrat v hairpinu zašaltal in vrgel v ler,tiščim gas ko zmaj,Mini se dere,a ne gre nikamor  brš prešaltat in PuniM naprej.Švedska pred ciljem malo zapeljal v celo t

Morm rečt, da je šlo kar lepo skoz ja... ene par sekund bi se še dalo prdobit, kej dost več pa z default ne... Drgač pa lepo gre ta mini...finska itak cev cajt cev cajt na polno, hehe... Je po e

Pismo rosno...eni pa rabijo da iz enega stage-a na drugega pridejo dost vec kot pa je cas voznje ...Nekdo se zdej Wales matra ze ene parkrat z Alt F4

Posted Images

Na dolgih progah sem jaz ene 40+ sec za vodilnimi na world leaderboardih, pa so isti avti. Nekateri znajo, samo recimo da ti 15 sekund komot nese neupgradan avto. Tekmovati je smiselno, saj se na 150km lahko marsikomu marsikaj zgodi. In ko poči guma, ter potem riskiraš tist replace ali vožnjo do cilja postrani... Niso to krožne dirke ko veš da se nebo nič zgodilo v tistih 10 krogih.

Link to post

Le si testiral v Custom Event in ne v kakšnem championshipu, si vozil v povsem nadgrajenem dirkalniku, tako da je čas, ki si ga dosegel poč čas, ki si ga trenutno zmožen odpeljati. Postopoma, po več odpeljanih dirkah, se bo tudi čas izboljšal. Nekaj prinesejo potem še dobre nastavitve avtomobila on kmalu se nato lahko približaš top časom ali si povsem na vrhu. Pri meni se dobra nastavitev avta proti default pozna za približno 10 sekund na 6 minutni progi.

Uredil - Simmoniti
Link to post
Pred eno uro, AliBuggy je napisal:

da nimas ti MPH nastavljen, ker tolk se Mini stisne ;)

 

 

pred 57 minutami, Simmoniti je napisal:

Mini62 gre okrog 160 Polo WRC pa tudi precej čez 200 (oboje km/h), kar je precej več kot 120 mph

Čudno, ker sem naštimal na Km/h. Verjetno sem jaz kaj zašuštral :) Bom šeenkrat pregledal, preden si naredim ponovno srtamoto :)

 

Link to post

Klavrno odvozil. Samo v nemčiji sm pa pihnu. :D

Če vam rata kaka dobra fotka, pa da imate sorazmeroma visoke grafične nastavitve, lahko brez skrbi napopate v to temo kako slikco... se bo objavila potem v novici. :)

Link to post

Pravkar odpeljal mini je preživel in šofer tudi :D

Na prvem stagu rahlo po bankini in nato po ograji a na koncu vse srečno le malo podrsan u cilj. Nato še na finskem en velik moment ko sva z minijem preskočila jark kjer sm mislu da je šla guma a mini je pravi tank in je zdržau vse skoke in flat out odseke. :) Drugi hpji brez posebnosti samo gas do pwda.

 

PS: Route de Turini Montée kar 5 Slovencev top 15 na svetu z minijem  :shock:

Link to post

Opa dobr si tole zgal...sem sel vceraj mal potrenirat tale moj nesrecni asfalt in default minija pa sem imel kar probleme, tako da upam da ne bom naredil kakega zajebcka.

 

BTW: kako pa vidis celo lestvico za posamezno progo?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...