Skoči na vsebino

0. Retro Mini Cup (6.1. - 12.1.)


Recommended Posts

Etola se jaz odpeljal. Prva na Monacu mi je sla za asfalt presenetljivo dobro, res pa je da sem jo vceraj parkrat odpeljal. Moj preljubi snegec na Swedski bi se lahko se malo bolje koncal, ce nebi zagrabil pri polnih 141kmh celega snega ob voziscu in na visoki snezni sikani se malo simuliral voznjo z bobom :)

Grcija celo dobro odpeljanih vecina harpinc, sem se pa zato na drugem ostrem ovinku zasaltal big time. Finska se mi je celo dokaj hitro povrnila v spomin a kaj hudica, ko je bil ta dejavu ravno po prvem ostrem ovinku, ko sem ze ovink sfalil...grrr. Po tem sem bil ze malce napet in v Nemciji samo_sto_nije povozil gledalca ali pa je bil celo organizator mamico mu s slusalkam, ki ni Minija slisal kako drivi proti njemu [iz]....seveda rikverc in gasa naprej. In za cesnjo na torti se preljubi Wales, kjer sem se prevec suvereno odpeljal in se pocutil ze olajsanega, ko je na tistem zadnjem ostrem ovinku na dol na razmocenih tleh moj (ze) sproscen odnos terjal svoj davek in sem sel v graben s katerega sem se se poskusal resevati pol mi je pa kapnilo, da raje cimprej reset ker ven ni pa ni slo in je bilo 11s pribitka za nagrado se za konec :)

 

2016-01-0700002.jpg

 

 

Link to post
  • Odgovori 62
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ewo odpeljal. Monte Carlo sem se enkrat v hairpinu zašaltal in vrgel v ler,tiščim gas ko zmaj,Mini se dere,a ne gre nikamor  brš prešaltat in PuniM naprej.Švedska pred ciljem malo zapeljal v celo t

Morm rečt, da je šlo kar lepo skoz ja... ene par sekund bi se še dalo prdobit, kej dost več pa z default ne... Drgač pa lepo gre ta mini...finska itak cev cajt cev cajt na polno, hehe... Je po e

Pismo rosno...eni pa rabijo da iz enega stage-a na drugega pridejo dost vec kot pa je cas voznje ...Nekdo se zdej Wales matra ze ene parkrat z Alt F4

Posted Images

Ewo odpeljal.

Monte Carlo sem se enkrat v hairpinu zašaltal in vrgel v ler,tiščim gas ko zmaj,Mini se dere,a ne gre nikamor :P brš prešaltat in PuniM naprej.Švedska pred ciljem malo zapeljal v celo tako da me je zbremzalo nekolikanj.Prej sekunda dve tukaj sekunda dve.Ostalo brez posebnosti,Wales je pa itak pisan Miniju na kožo,tako da samo PuniM :D

Link to post
On 7. 1. 2016 at 11:34, Darjan87 je napisal:

Pravkar odpeljal mini je preživel in šofer tudi :D

Na prvem stagu rahlo po bankini in nato po ograji a na koncu vse srečno le malo podrsan u cilj. Nato še na finskem en velik moment ko sva z minijem preskočila jark kjer sm mislu da je šla guma a mini je pravi tank in je zdržau vse skoke in flat out odseke. :) Drugi hpji brez posebnosti samo gas do pwda.

 

PS: Route de Turini Montée kar 5 Slovencev top 15 na svetu z minijem  :shock:

Kje lahk to gledaš ? V igri al na dirtgame?

Link to post
Pred 7 urami , Lojzze je napisal:

Ja sam res no. Simoniti bodi možakar pa povej kolikokrat si uporabil Alt+F4 v tej dirki.Manj kot 10 sploh ne smeš rečt ker sm jih jazst več naštel :P

Ne vem natančno. Za trening. Da ne bo hude krvi, odstopam od tega prvenstva in ne bom več vozil, Lahko me brišete iz liste nastopajočih.

Link to post

Ni treba odstopit, samo rezultate ti lahko brišem iz tega eventa.

Da bi bil sistem tak kot na pluginu za RBR, nebi blo panike, tako pa prosim če ste fer. Se ne gre za zmago na tak način. Bodi dec in odvozi tako kot je nastavljeno.

Link to post

Takole bom reku itak vozimo fun prvenstvo in bi blo fer do sebe in drugih da če narediš napako odvoziš naprej in brez nekih raznih alt F4, ctrl alt del in podobnih scen. Sej itak vemo vsi da si top of the pops in itak bi biu na vrhu po končanem prvenstvu. S tem ko narediš napako daš možnost še kateremu drugemu da pride na vrh in s tem dobi veselje in motivacijo za naprej.

 

Link to post

Izkoristil sem pomanjkljivost sistema in pač treniral med samim eventom. Če bi bil sistem tak, kot je bil konec prejšnjega meseca na Monthly Eventu na Racenet, ko te je vsako nedovoljeno shranjevanje in izhod iz igre ter ALT+F4 popeljalo za en servisni interval nazaj, tega ne bi počel, ker potem ne bi zvozli do konca. Tako pa sem pač izkoristil to pomanjkljivost. Po liniji najmanjšega upora pač.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...