Skoči na vsebino

Formula Renault 3.5 @ Redbull Ring || 27.8.2015


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 77
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Končno konstruktiven odgovor. Je bilo težko ? Škoda le, da si se podpisal pod njim s prvim stavkom. Kmečka pamet je čisto vredu. Tako sem si mislil v Grobniku in kmečko zgrešil. Zato sem raje vprašal.

Evo ti Fernandota.

No, tam sem jaz oboleval, ker sem bil preživčen na gasu + robnik in sem se vrtel kot za stavo. Moj recept je, da avto čimbolj poravnaj, preden začneš konkretno pospeševati, plus izogibaj se levega rob

Med vikendom sva z Alenom Terzičem odpeljala nekaj krogov skupaj. Med drugim sva (no on je to takoj videl/vedel) ugotovila, da ne znam uporabljati sprednjih gum, da bom moral malo gladit moje linije, da morem malo bolj zaupat downforce sili, da sem prepočasen na apexu,...

No, vse skupaj je na koncu zneslo, da sem se vpisal v klub "1:15" z časom 1:15:5xx :) Hvala Alen za čas in nasvete. Se priporočam za naslednjič ! Do takrat pa morem vse to skupaj prenesti v dirko.

Ej, Alen je v moji ekipi. Ne se ... :P

Link to post

Med vikendom sva z Alenom Terzičem odpeljala nekaj krogov skupaj. Med drugim sva (no on je to takoj videl/vedel) ugotovila, da ne znam uporabljati sprednjih gum, da bom moral malo gladit moje linije, da morem malo bolj zaupat downforce sili, da sem prepočasen na apexu,...

No, vse skupaj je na koncu zneslo, da sem se vpisal v klub "1:15" z časom 1:15:5xx :) Hvala Alen za čas in nasvete. Se priporočam za naslednjič ! Do takrat pa morem vse to skupaj prenesti v dirko.

Ej, Alen je v moji ekipi. Ne se ... :P

Menda razmišljajo o zamenjavi člana...[owje]

Link to post

Kaj ta volan trese, jaz tega ne bom vozil ziher ne, škoda volana in cele mize skupaj z monitorjem. Sem pa odpelu ene par krogov, da vidim pace. Bi kar šlo no. Kdo ve kaj je narobe? Kar sem bral po forumu, vsi neki nabijajo da nastaviš damperje (kar neki, tega ne bom spreminjal na setupu).

Pa upam, da imate vsi 1.1 inštalirano. Imam pa tudi popravljeno, na željo nekaterih ki ima: 

- večji razmik med štartnimi pozicijami (pravimi za f1)

- popravljen rumeni robnik pri izhodu iz t1 "bolj vozen"

- na nekaterih mestih popravljen racing line, skidmarks in razpoke na asfaltu

 

Če želite, jo uplodam. Povejte.

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Jaz se odjavljam...cel poletje nisem nič vozil tako, da je tale formula trenutno preveč zame. Sem sicer neki potreniral...če lahko konstantno vrtenje po progi tako imenujem. :S

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...