Skoči na vsebino

Formula Renault 3.5 @ Redbull Ring || 27.8.2015


skopusnik

Recommended Posts

header1.jpg

 

URNIK

27.8.2015

  • 19:00 - Trening (90 min)
  • 20:30 - Kvalifikacije (15 min)
  • 20:45 - Dirka 1 (približno 20 min)
  • 21:15 - Dirka 2 (približno 30 min)

 

Nastavitve strežnika

Server: slo-racing.com FR3.5
Geslosloracing


Podlaga: 100%

Pomoči: Samodejna sklopka

Čas: 17:00

Obraba gum: Vključena (100%)

Poraba goriva: Vključena (100%)

Poškodbe: Vključene (50%)

 

Kaj potrebujete

  1. original simulacija Assetto Corsa
  2. dirkalnik Formula Renault 3.5
  3. poznavanje pravilnika
  4. v nastavitvah Assetto Corsa obvezno nastavite  pravo ime in priimek brez šumnikov: ne Murn Matjaž, ne MURN Matjaž, ne Matjaž MURN, ne M Murn... temveč Matjaz Murn
  5. Če se dirke ne boste uspeli udeležiti, je potrebno v tej temi sporočiti odsotnost. V kolikor tega ne storite in se dirke ne udeležite, imate prepoved udeležbe na naslednji dirki. Enako velja za tiste, ki se boste poskušali dirke udeležiti in ne boste na seznamu prijavljenih voznikov.

Dirkalnik

Formula Renault 3.5 2014 v1.1 - PRENOS

Proga

Redbull Ring - Spielberg v1.2

 

Prijave pišite v to temo!

  1. Miha Fabijan
  2. Alen Terzić
  3. Gašper Zupan
  4. Marjan Koderman
  5. Mirko Novak
  6. Tomaž Pavšek
  7. Marko Panger
  8. Aleš Kurent
  9. Gašper Trstenjak

 

Uredil - skopusnik
Link to post
  • Odgovori 77
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Končno konstruktiven odgovor. Je bilo težko ? Škoda le, da si se podpisal pod njim s prvim stavkom. Kmečka pamet je čisto vredu. Tako sem si mislil v Grobniku in kmečko zgrešil. Zato sem raje vprašal.

Evo ti Fernandota.

No, tam sem jaz oboleval, ker sem bil preživčen na gasu + robnik in sem se vrtel kot za stavo. Moj recept je, da avto čimbolj poravnaj, preden začneš konkretno pospeševati, plus izogibaj se levega rob

Probal zadevo. Placebo efekt je res najmanj 27% :) Online je celo nek public server s to kombinacijo. Občasno bom gor, če se kdo pridruži.

V setup mislim, da se ne bom spuščal. Bistveno prekompliciran zame. Kar bi želel je le mogoče manj oversteera pri pospeševanju.

Kakšen nasvet za ovinek Pirelli ? Kaj pa ta ovinek pred zadnjim ? Tam moreš dejansko povozit belo črto od vhoda v boxe. Kakšen sodniški nasvet ? Pri Grobniku je bilo podobno, kjer si lahko povozil vhod v bokse in sem si prislužil opozorilo. Vem ,da če pri izhodu povoziš "polni" del črte ni prav. Kako je pa pri vhodu ?

 

Glavno vprašanje pa ostaja linija v Pirelli. Kakšen video mogoče ?

Uredil - MarkoP
Link to post

Sprašuješ bedarije. Uporabi kmečko pamet. Seveda lahko povoziš in prevoziš to črto, sam ne omejuje piste, pač pa označuje vhod v bokse. Kot vidiš, je ob robu piste še vedno bela črta, čeprav je narisana tudi ta. Zunanja torej označuje rob piste, ta pa vhod v bokse. Valda ne boš cel zadnji ovinek vozil po skrajnem levem robu? 

Tudi črto pri izhodu lahko prevoziš, če nisi bil v boksih. Vendar če nekdo tam pripelje iz boksev in ga zadaneš je krivda na tvoji strani. 

Formula 1 že dve leti vozi tam, odpri YT in najdi en onboard. Sicer pa, malo zamudiš vhod...

Link to post

Končno konstruktiven odgovor. Je bilo težko ? Škoda le, da si se podpisal pod njim s prvim stavkom.

Kmečka pamet je čisto vredu. Tako sem si mislil v Grobniku in kmečko zgrešil. Zato sem raje vprašal. Zato je ta forum ali ne ? Ali ti raje vidiš same smeškote in razne opazke ?

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...