Skoči na vsebino

Moj predlog za FUN dirko


skopusnik

Recommended Posts

  • Odgovori 100
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz bi bil za. Sicer bo treba probat po par letih spet, če se pa kaj spomnim, na pomanjkljivosti fizike in grafike pozabiš tisti moment, ko dirkaš s 3-4 nasprotniki naenkrat (torej od štarta).

Evo, 6 potencialnih nas je že.   Silicij je reku da pa nebo. Sam tok da vsi veste.

Kar se fun reca-ov tice, ki so meni najboljsi (neobvezni treningi se bolj) se strinjam seveda, najboljse bi bilo, ce bi bila to neka proga in avto cist na random, da je stvar dosti bolj nepredvidljiva. Ne rabis treninga in piljenja setupov...tko neki na hitr kot je Arne v pCars zrihtal....po 15 min razlicni avti random proge...pomoje bi se za te bolj ne kompetivne dirke marsikdo raje odlocil. Vec razlicnih profilov bolje bo..stvar lahko samo raste IMHO...to je pac point fun dirk al kwaj?

Link to post

Čez pol ure bo server gor Benjamin. Js bom do večera odsoten. Server bo zaenkrat brez passworda. Zvečer, če bo lokalna publika, bom zaklenil.

Edit: napišite mal ure, kdaj vam ustreza. js bom po 21h gor :)

Uredil - 57X
Link to post
  • 10 months later...

En lep pozdrav vsem:) rad bi povabil vse, katere vas zanima, da se udeležite AC poletnega prvenstva katerega organiziram na italjanskem portalu Race-Academy.

kart-ortona.jpg

Vozile se bojo 4 dirke (4 nedelje zapored) v juliju z Audi TT RS (VLN) in sicer na Valencia street circuitu, Adelaide, Monaco in zadnja bo nočna v Singapurju! Na voljo je še prostih mest, za se prijavit se je treba registrirat in je vse brezplačno. Portal je sicer italijanski, ampak če se zanimate pa imate težave pri registraciji ipd. me kar kontaktirajte na privat, vam bom pomagal tudi ker sem eden od administratorjev;)

Link prvenstva: https://www.race-academy.net/portale/dettagliocamp.php?id=14

Seveda pa lahko če želite Slo-racing evente reklamirate na Race-Academy forumu ;):D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...