Skoči na vsebino

Moj predlog za FUN dirko


skopusnik

Recommended Posts

S serverjem ne bi smelo bit problema, sploh za občasne fun dirke. Zdaj so na voljo trije 24/7 serverji... prvi je "uradni" za bmw prvenstvo, drugi je za hotlap challenge in tretji za točno takšne primere.

@ingange ti samo pripravi vse podatke za dirko, server bom pa pripravil jaz ali pa Matjaž :)

Link to post
  • Odgovori 100
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jaz bi bil za. Sicer bo treba probat po par letih spet, če se pa kaj spomnim, na pomanjkljivosti fizike in grafike pozabiš tisti moment, ko dirkaš s 3-4 nasprotniki naenkrat (torej od štarta).

Evo, 6 potencialnih nas je že.   Silicij je reku da pa nebo. Sam tok da vsi veste.

Pol pa dajmo Estoril z GT2 .Proga bo za vse nova GT2 pa še nismo vozili odkar sem se priključil na sloracing . Datum naj določi organizator pa gasa . Pol pa lahko se dogovorimo za naslednjo progo " VALLELUNGA" :oops:  in imamo vzporedno z BMW mini fun cup .

Link to post

Zadnjič sme najdu en Nürburgring Touristenfahrten server z avti do 300 konjev. Kaj če bi se med vikendi ko ni večjih dirk tudi mi malo podili? Se določijo avti in obdobje kdaj bo server ON. Če je treba lahko tudi jaz uštimam zadevo...

Link to post

Šlajfe sm js že mal naveličan. Mam v planu ta vikend Lake Luise server postavit. Kmalu bo novi update proge, zato mislim, da ne bo nič narobe, če malo potalam to epsko progo naokoli. Verzija 2.0 je namreč plačljiva :) Najboljša proga za zajebancije, pa še top speed lahko na avtobanu potestiraš. Obstoječa verzija ima sicer nekaj major bugov, vendar se vseeno da lepo pržigat ;)

Link to post

Server:
Ferrari Tourist

brez gesla, tovarniški ABS in TC, Auto Clutch od vsakega ferrarija po 2 avta - 16 MAX, practice only.

 

PS: Da ne smetim preveč teme, če višja sila želi lahko se nardi ločeno temo in premakne tole not ;) 

Uredil - dottor
Link to post

Server OFF

Največ folka je blo med 14. in 17. uro in nekaj zdej zvečer. Mi je pa smotano, da če dam več avtov kot sem nastavu št. boxov naključne avte vrže vn iz liste, tako da bo treba naslednjič povečat boxe. Tisti ki ste bli kako je zadeva delovala (lag, metanje dol, ...)? Če je zanimanje lahko vsako nedeljo furamo turista z drugimi avti ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...