Skoči na vsebino

Pomoč pri učenju za začetnike (in ostale)


Recommended Posts

Tegale BMw ja vrže v zavoj, oziroma ga rešiš, da mu sprednji del ne beži ven tako, da spustiš gas in avto spredaj spet zagrabi, tako kot pri navadnih avtih, ki imajo sprednji pogon. 

Link to post
  • Odgovori 109
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prilagam vse moje race setup-e, ki sem jih uporabljal v prvenstvu. Priznam da v tem segmentu moje znanje še dosti šepa, a še vseeno so bili dovolj dobri za najvišja mesta. RACE SETUPS   Forcefeedb

Car setup na kratko za začetnike (glej RWD)

Samo še to pa končamo off topic.    Ker ti pusti, da prepozno bremzaš Tako kot ABS.

Če ti kaj pomaga še moj posnetek trenutnega WR:

https://www.youtube.com/watch?v=zA0GNYaCJng

 

Pa za začetek priporočam, da se izogneš robnikom.
Ko zadevo obvladaš pa poizkusi malo "povečati" ovinke :P

Link to post

Že vidim namero. Mitja bo zadnji dan pred tekmo gasilski tovornjak prestavil za 3m..(+/+)

 

Preveč vidiš ;) 

 

 

ps: ga bom za 1 meter, da bo še bolj kočljivo.

 

Še nasvet za Markota in njegove idealne linije: ne se preveč obremenjevati s tem, če boš dirkal s tem pristopom, da boš "oponašal" druge, ne boš prišel daleč, oziroma boš vedno v feelingu, da loviš, ne pa napadaš. Daj, odpelji nekaj krogov in boš sam od sebe videl kje je ta tvoja linija. Saj ni težko videti, kje izgubljaš oziroma dobivaš čas. Daj si na komp eno aplikacijo, ki ti kaže trenutni zaostanek za tvojim najboljšim krogom, pa boš videl, kje izgubljaš oziroma pridobivaš čas. Simple, ne? V tem ni namreč nobene znanosti, samo en feeling rabiš, ki ga boš dobil samo in samo vožnjo (vaja, vaja, vaja - kot že mnogokrat rečeno).

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Daj si na komp eno aplikacijo, ki ti kaže trenutni zaostanek za tvojim najboljšim krogom, pa boš videl, kje izgubljaš oziroma pridobivaš čas. 

 

 

Škoda, k duhec nima zaveterja  [owje] .

Mitja, a je kakšna easy app. za to, kar praviš (ne rabim moteca)?

Link to post

Kdor bi rad zelo natančno primerjal delte in ostale info. za vsak ovinek posebej, naj si namesti aplikacijo corners performance. Škoda je samo, ker ne shrani najboljšega časa, da bi potem vedno primerjal s tem, ampak je za vsak session posebej, vseeno boljše kot nič :)

 

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/telemetry-%E2%80%93-corners-performance-analysis-added-tires-locking-flags-braking-distance-gap-indicat.1003/

Link to post

Se spravljam pisat aplikacijo, ki bi ti obarvala dele mape, kjer zgubljas in kje pridobivaš. Raziskujem, če je to sploh mogoče naredit in če mogoče že obstaja.

Uredil - MarkoP
Link to post

Kunos za vsak problem krivi aplikacije. Jaz sem imel težave z zvokom pa so krivili aplikacije. Sem vse pobrisal pa je bilo isto ...

 

Zdej mam pa cel kup aplikacij pa kar naenkrat vse normalno dela. Ti šment - dobr so vsi razvijalci popravl te  svoje aplikacije, aneda? :)

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...