Skoči na vsebino

Pomoč pri učenju za začetnike (in ostale)


Recommended Posts

  • Odgovori 109
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prilagam vse moje race setup-e, ki sem jih uporabljal v prvenstvu. Priznam da v tem segmentu moje znanje še dosti šepa, a še vseeno so bili dovolj dobri za najvišja mesta. RACE SETUPS   Forcefeedb

Car setup na kratko za začetnike (glej RWD)

Samo še to pa končamo off topic.    Ker ti pusti, da prepozno bremzaš Tako kot ABS.

Glede tegale setupa....čim več komentarju tem bolše =) Rad bi res dobro razumel tele nastavitve, ker tolko kakor sem pa v tole igro noter padu pa že dolgo ne =) 

Drugače pa moj način je, da vozim zmerom isti avto po skoraj vseh progah ( mclaren mp4-12c gt3 ) in probavam nastavitve. Se pa največ posvečam "gears" , "tyres", "aero", "dampers"(stelim dumpers mam probleme ne razumem najbolj), "suspension". Vse ostalo pa kar pustim default. 

Lahko pa naložim kakšen svoj setup, pa če ima kater voljo, da ga pogleda in mi svetuje kaj spremenit pa sem seveda takoj za.

 

Lp Anže

Link to post

https://www.dropbox.com/s/c9uqqi0exmjzaha/1.48.386.ini?dl=0

na tle za Mugello. Caj je z medium gumami, na softih nevem, kolko so cajti. Sem moj star set malo predelu in nardil zdej par krogov.

 

Pr tvojem zmanjka obratov na koncu ravnine, avto se čuti (meni) čudno, ker sredi ovinka dobi grip, in pol vsa 4 kola zgubijo oprijem. pa ga nazaj dobijo, pa se zavrtiš, itd. pomojem je za popravit diff. coast in pa travel range zmanjšat odzadaj, ker se avto čuti, kot da najprej spredaj zadene limit vzmetenja, in preden zadene zadaj, se mu loti hodit rit vn, pa še neokreten je in ga pomojem moment potisne ven iz ovinka :)

 

P.S. avto je previsok za moj okus, ampak nisem ziher kolko vpliva ima višina... Naj da še kdo komentar na 75mm.

Link to post

Sarabtw hvala za info. Bom probal svojga popravt pa tvojga probat in jutr javim čas. Je pa res glede glede gripa je čist razštelan:/ Sem pa že probu zmanjšat na 68mm in je katastrofa od avta tko da sm ga nazaj dvignu. Uglavnem probavam dalje in javim:)

Link to post

dej kadar maš čas mi sporoči, se lahko magari na steamu pokličeva in ti bom malo pomagal in ti razložu nastavitve. Je lažje kadar se furava oba z istim setom in mi ti poveš kaj mu fali, jst ti pa povem kaj moraš spremenit in za koliko :)

Link to post

piši mi, in se zmenimo, da ti lahko pomagam. Lejte, jst sem točno en mesec nazaj ustvaril temo, kjer sem napisal, da mi lahko piše kdorkoli, kadarkoli če ma kake probleme oz. vprašanja z AC.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...