Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 482
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes dobil vikend vožnjo z BMW 118d xDrive (M Sport), na žalost sem omejen s 500km :/ ( od tega jih bo samo 160 do doma in nazaj v salon). Avto je praktično nov (3500 km ob prevzemu). Moram reči da m

Heh, kaj pa če bi sodniki pred kaznovanjem povprašali udeležence kako in kaj? Js sploh nism vedu, da me je Eršte prijavil. Kazen je itak nerelevantna (ni pa ravno fer), ker nisem nič na zgubi, ni pa o

Rabim, ker je polno nejevernih Tomažev na stezi, ki mi probleme delajo brez helicorse!  

Posted Images

Fantje, če ste za, lahko govorim z ustvarjalcem proge, pa bo naredu gume res gume, no bolj kot zid.

Samo povejte, že danes imamo lahko popravljeno verzijo.

Pa ne samo v prvi šikani, tudi v zadnjem sektorju.

Link to post

Samo komentar. Ko v IR v nekaj zadaneš je ponavadi konec dirke. Če že prišepaš v boks si tam tudi 20 minut, da za silo popravijo zadevo. Rahli trki z avti so izključeni in nimajo usodnih posledic. Če že, avto ni več tako hiter ali pa se čudno obnaša pri zaviranju in v ovinku samem. Zidi, gume in podobno pa pomenijo konec veselja.

Uredil - MarkoP
Link to post

seveda, iz konteksta vzet vse kar ti paše,

in se počutit osebno nagovorjenega...

zopet najlažja zadeva, ne Blaž.

 

zdj pa samo tebi, Blaž Mrak:

če si bil organizator skupaj s še dvema, mi je nekako jasno (in upam, da tudi tebi), da ste se demokratično odločili...

če pa temu ni tako, boš pa lahko sam naslednjič naredil prvenstvo & ga začinil kot ti paše... vsekakor te zadeve ne motijo toliko (ali pa nimaš hrbtenice), da še vedno vztrajaš tu...

 

Ne, kritika ni slaba, sploh ko je le-ta konstruktivna, moraš pa tudi vedet, da vedno ne bo upoštevana v spremembah (zelo pomembno je tudi, kako jo posredujemo in predvsem kdaj) in kot novinec tu (morda sem krivičen, potem oprosti) moraš tudi vzeti v zakup, da so izkušnje vredne veliko & da so (smo) morda že marsikatero zadevo stestirali v preteklih letih, in se le-ta ni obnesla kot smo želeli...

 

Ne, Blaž, hitbox bi moral bit, bom pa tudi preživel, če ga ne bo, in sem za, da se ga uvede. Sem pa prepričan, da bo zaradi tega nastradal nekdo, ki bo vozil znotraj pravil - kot je to ponavadi, in bo zaradi nekoga spredaj priletel v stacionaren avto, ampak ok... thats racing, ane, boste rekli... 

 

iR, RF,... kaj pol počneš tu če tak slavospev...

Link to post

hahaha, a sploh veš komu pišeš? xD

 

Ja, demokratično smo se odločili... v prvo. In pol se je kar naenkrat spremenu koledar. Nevem, če si opazu, ampak v prvenstvu me praktično ni. 

 

Kaj naj ti rečem? Pač moraš sprobat in boš ugotovu, da jim je malo mar za spremembe.

 

Pa še to, daj odganjaj ljudi. Good job [ok] Nisem tega napisu, ampak ti bom vseeno odgovoril. Problem iR-ja je edino, da je drag. Multiplayer ma 1000x bolj poštiman ku pa AC. In iz tega vidika je upravičeno govorit kaj je v iR-ju in kaj bi lahko blo u AC. Spet primer, kjer si uzameš kot da je bila kritika negativna. Vse uzame kot pljuvanje, namesto da bi vidu kje je možnost izboljšave. Tipično Apatovsko. Nevem, od kje si pa rFactor potegnu lol.

Link to post

WTF ?! Mark ?

 

Mislim, da si ti zgrešil kontekts oz. osebno vzel zadevo. Vse kar sem napisal je to, da sem dodal primerjavo med dvema simulacijama, ki naj bi velji za benchmark. To je to in nič drugega. Brez medvrstičnega razumevanja. Drugo, rad vidim, da so pogoji za vse enaki in lahko si predstavljam, da tiste gume lahko pomenijo 1s če so ali niso.

 

Sem pa že drugje napisal, da sem tukaj izrecno zaradi tega foruma in prvenstva (tudi bodočega, če bo) in ne zaradi AC. Je pa res, da sem pričakoval nekoliko bolj prosto in odprto sceno. Vseeno sem se v življenju naučil distancirat od določenih zadev, pobrat tisto kar mi paše in sprejet tisto kar mi ne. Forum, pa je namenjen izražanju mnenj, sploh pa podforum "splošna debata". 

 

Mislim, da so vsi tukaj z namenom nekaj prispevat. Tako ali drugače. Tudi zgolj udeležba je prispevek, verjami. Ker brez ljudi, ki tukaj kej pišejo in se udeležuejo dirk bi se dirke organizirale za organizatorje in bi na gridu potreboval 2 ali 3 mesta.

 

Nikoli nisem kritiziral organizacije. Ne vem iz kje to ?! Prej obratno, pozdravil sem organizacijo in trud. Sem pa skušal podat kakšen predlog, ki je bil resnici na ljubo vedno razumljen, kot napada na organizacijo. Škoda. Sej pravim, sem pričakoval malo bolj odprto sceno.

Link to post

 Drugo, rad vidim, da so pogoji za vse enaki in lahko si predstavljam, da tiste gume lahko pomenijo 1s če so ali niso.

Zdej mi pa razloži, zakaj imaš ti (ali kdo drug) drugačne pogoje kot jaz (ali kdo drug)? Pa ne motovili, ampak mi odgovori na to vprašanje prosim.

 

Da ti še razložim, zakaj se ti zdi, da vse tvoje predloge zavrnemo in obravnavamo kot napad. Zato, ker prvič napišeš, pa ti povemo, da ne bi bilo okej, pa boš še 17x povedal isto stvar.

Link to post

se oproščam ker sem vaju dal v isti predal.

 

 

Nevem, če si opazu, ampak v prvenstvu me praktično ni. 

 

Kaj naj ti rečem? Pač moraš sprobat in boš ugotovu, da jim je malo mar za spremembe.

 

Pa še to, daj odganjaj ljudi. Good job [ok] Nisem tega napisu, ampak ti bom vseeno odgovoril. Problem iR-ja je edino, da je drag. Multiplayer ma 1000x bolj poštiman ku pa AC. In iz tega vidika je upravičeno govorit kaj je v iR-ju in kaj bi lahko blo u AC. Spet primer, kjer si uzameš kot da je bila kritika negativna. Vse uzame kot pljuvanje, namesto da bi vidu kje je možnost izboljšave. Tipično Apatovsko. Nevem, od kje si pa rFactor potegnu lol.

 

nisem. si bil le muha enodnevnica...

 

veš, raje "odženem" koga stran, in imam posledično več užitka, mir in manj dela kot pa poslušat oz. brat vedno iste vrstice... in tratit moj čas... 

 

ne vem no, če je res tako drag, ga potem nebi kupilo tako veliko ljudi.

sicer pa cena iR je relativna stvar,

sploh ko zdevamo take denarje za procesorje, grafične, rame in razne volane... se zgodi da na koncu zmanjka za tisto, zaradi česar si vse skupaj umislimo, je pa res, da je resnost pri celotni zadevi tudi odločilen faktor...

a za pivo, čike in kavice se vedno najde keš...

vsak ceni sebi pomembne stvari, ne?

 

in ne, nisem vzel kot da je bila kritika negativna, le poskušam ti dopovedat (vedno znova, in smo tam kjer očitno ne dojameš), da ne bo vedno upoštevana...

 

saj bo, si še mlad...

imaš še celo življenje pred sabo...

kar je dobro!

Uredil - Ma!
Link to post

 

 Drugo, rad vidim, da so pogoji za vse enaki in lahko si predstavljam, da tiste gume lahko pomenijo 1s če so ali niso.

Zdej mi pa razloži, zakaj imaš ti (ali kdo drug) drugačne pogoje kot jaz (ali kdo drug)? Pa ne motovili, ampak mi odgovori na to vprašanje prosim.

 

Da ti še razložim, zakaj se ti zdi, da vse tvoje predloge zavrnemo in obravnavamo kot napad. Zato, ker prvič napišeš, pa ti povemo, da ne bi bilo okej, pa boš še 17x povedal isto stvar.

 

 

OK. Gremo po vrsti.

 

Če so gume tam je jasno, da se jim moras izogniti. Pika. Če gume niso tam je možnih več iterpretacij. Ta bolj izkušeni bodo to dosti bolje izkoristili kot novinci. Evo. Točno zaradi tega.

 

Drugo, podal sem predlog, ki ni bil slab. Dobil sem neargumentiran odgovor. Če je že bil argument je bil v stilu "do zdaj je bilo tako in tudi v bodoče bo tako". Iz tega sem skelpal, da predloga nisi razumel ali nisi hotel razumeti. Zato sem (kdaj) še malo vztrajal, kar te je motilo. Razumljivo.

Link to post

Naj Mitja avtorju pošlje predlog za konkretne gume  pa je, ne.

Apat pa Miha. Ali se lahko nehata za vsak predlog in vse kar delamo ostali, takoj počutiti napadena in ne vem kaj. Stvari objavljamo in komentiramo in veseli bodimo, da je tako. Forum, brez objave npr. 14 dni je mrtev forum, a ne?

Morda se da iz naših objav še kaj koristnega  izluščit in uporabit za prvenstvo. Npr. Če bi pred Imolo, ko smo vsi upozarjali na sekanja, storili nekaj v temle ( poscrolajte do slik ki upozarjajo na kritične cone) stilu, po tem tebi, Apat, po dirki nebi bilo treba dajati toliko prijav.

Link to post

Naj Mitja avtorju pošlje predlog za konkretne gume  pa je, ne.

Apat pa Miha. Ali se lahko nehata za vsak predlog in vse kar delamo ostali takoj počutiti napadena in ne vem kaj. Stvari objavljamo in komentiramo, ker nam tako paše. Morda se kje še kaj koristnega da izluščit in uporabit za prvenstvo. Npr. Če bi pred Imolo, ko smo vsi upozarjali na sekanja, storili nekaj v temle stilu, po tem tebi, Apat, po dirki nebi bilo treba dajati toliko prijav.

Marjan, oprosti, ampak predrznosti, ki so bile v Imoli ne moraš opravičit z ničemer, tako da kar nehajva s tem.

 

če bi vsi razumeli in upoštevali pravilnik, se sedaj o tem nebi razpravljalo. 

ne počutim se napadenega, gre za red in disciplino, katere pa v Imoli ni bilo, in zato, sem podal prijave katere sem pač podal.

 

Ne razumem, kaj ti tu ne paše in česa me obtožuješ, saj se nisem odločil za prijave za to, ker bi se počutil osebno napadenega, ampak za to, ker vsak od nas, dolguje organizatorju in vsem, ki pravila upoštevajo upoštevanje pravil...

 

povprašaj ostale, kakšne zadeve so se dogajale v Oschersleben v Race seriji v prvi šikani kjer gume so z hitboxom,

 

Ko ste tako pro predloge, ne razumem zakaj potem ne pogledaš na drugo stran kovanca, ki ti jo tiščimo pod nos.

 

še enkrat, nimam nič proti komentarjem, dostikrat privedejo do izboljšanja situacije, 

imam proti vedno znova silit z glavo skoz zid.

in ne razumem, zakaj bi bilo potrebno vse risat, pisat in podčrtovat 100x ko je jasno napisano v pravilniku kako se vozi v tem prvenstvu... to je tisto, kar me moti. Pove se 1x, opozori se 1x, pol pade pa šiba. tko je bilo včasih, ne pa danes, ko je vsaj svoj kralj, policaj in je kaos neizbežen...

 

Marjan, če nebi bilo sankcij (ki so bile posledica moje prijave) bi se zgodba Imole ponovila v Salzburgringu. Ne?

Link to post

Morda se da iz naših objav še kaj koristnega  izluščit in uporabit za prvenstvo. Npr. Če bi pred Imolo, ko smo vsi upozarjali na sekanja, storili nekaj v temle ( poscrolajte do slik ki upozarjajo na kritične cone) stilu, po tem tebi, Apat, po dirki nebi bilo treba dajati toliko prijav.

Marjan mislim da smo Imolo premlevali dva tedna, da smo razložl kaj se ne sme. Sicer pa ne vem kaj bi bilo treba razlagat, v belih črtah pomeni v belih črtah. Ne rabiš slik, saj nimate IQ-ja od trave, da ne bi razumel.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...