Skoči na vsebino

Silverstone - 26.10.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dejansko Zokid komaj čaka,da se mu nekdo v zadek zaleti,ker potem dobi za pivo 

Take in podobne komentarje bom po dirkah prvenstva sankcioniral. Kot piše v pravilniku, ni prostora za nešportno vedenje. Najprej bo kazen padla backmarkerjem, ki ne upoštevajo pravil na dirki. Potem

Bravo vsem. Me vesli, da so testne dirke koristne in da se predhodne napake odpravljajo. Kot kaze, skinpack deluje in server je stabilen. Glede FPS-jev bo verjetno vsak zase moral poskrbet, da nebo im

Sem kar hotlapal in sem dosegel ta čas, ne lažem :)number 62

 

Vendar si ne predstavljam da bi sam peljal 59, ziher je počasneje z novo verzijo.....

ja ja, sem hotel rečt, da je kr težko it pod 2 01pa tud ostržka ti nisem prilimal:))))))))))))

Link to post
Deli na drugih straneh

Včerajšnji bug report na dirki portala racedepartment:Aftermath report

Restart of both servers - Z4 GT3 mismatch - fixed

Restart of both servers - lag/warping at the end of qually - fixed

Server 1 had a 30 lap race afterwards w/o major issues, finished 21:20 gmt

Server 2 had a 20 lap race afterwards w/o major issues, finished 21:00 gmt

Ps.: Đakovič je pa res alien na kvadrat, čeprav sta ga na qal dva z GT2 prehitela. Je pa supetca, če sta obe klasi: GT2 in GT3.

Link to post
Deli na drugih straneh

Glede na poln grid, upam, da vsi izklopijo razne Utorente in navlako, ki pobira linijo. Dovolj je en, ki utripa in bo štart ena velika klavnica. 

 

Pa kar se celotne verzije tiče, je tale multi player tako patetično zastavljen, da je joj. Bog ne daj, da bi blo srver postavit preprosta zadeva, kot v drugih špilih. Kje pa, doktorat iz informatike rabiš, pa še pravega operaterja. Kaj šele, da bibila kje opcija, da bi ti najdlo tvoje prijatelje iz Steama, na katerih serverjih so, da se lahko pridružiš. Prav tako jim še pa še manjka do optimizacije. Saj vem, piše beta verzija, samo vseeno je češko vse skupaj. 

 

Prejle sem sprobal eno dirko s polnim gridom. Haha, samo to bom rekel, ko se je na štartu skadilo in je nekaj kerlcev vmes utripalo in skakalo sem in tja.... Masaker.... 

 

Držim pesti, da bo zvečer mnogo boljše. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Prava reč.
Po kvalifikacijah dva serverja pa je,ne.
1-12 na server 1, 13-24 na server 2. Na serverju 1 točke od 1 do 6 mesta, na serverju 2 rvih 5 dobi točke od 7 do 10 mesta.

Ok, pozabil. :(

Link to post
Deli na drugih straneh

Glede na poln grid, upam, da vsi izklopijo razne Utorente in navlako, ki pobira linijo. Dovolj je en, ki utripa in bo štart ena velika klavnica. 

 

Pa kar se celotne verzije tiče, je tale multi player tako patetično zastavljen, da je joj. Bog ne daj, da bi blo srver postavit preprosta zadeva, kot v drugih špilih. Kje pa, doktorat iz informatike rabiš, pa še pravega operaterja. Kaj šele, da bibila kje opcija, da bi ti najdlo tvoje prijatelje iz Steama, na katerih serverjih so, da se lahko pridružiš. Prav tako jim še pa še manjka do optimizacije. Saj vem, piše beta verzija, samo vseeno je češko vse skupaj. 

 

Prejle sem sprobal eno dirko s polnim gridom. Haha, samo to bom rekel, ko se je na štartu skadilo in je nekaj kerlcev vmes utripalo in skakalo sem in tja.... Masaker.... 

 

Držim pesti, da bo zvečer mnogo boljše. 

 

jaz nisem noben informatik,računalničar ali kaj drugega in sem postavil svoj lasten server. Sicer z pomočjo,ampak to še ne pomeni,da se ne da. Za kaj tukaj jokaš glede serverja in njegovih nastavitev,ko pa ima AC svoj forum za pomoč uporabnikom. Tam napiši kaj te teži in morda bodo kaj ukrenili glede tega. Meni je AC server svetovn,le nekaj več funkcij še pogrešam. 

Se pa strinjam,da je potrebno ugasniti vse programe,ki jemljejo internetno hitrost,da ne bo prevelikih ping-ov. Nenormalno poskakovanje,blokiranje in ne vem kaj še vse vam v online igranju lahko povzroči tudi prevelike nastavitve detajlov v igri(če še tega ne veste) in ni vse pogojeno z dobrim oz. slabim internetom.

Link to post
Deli na drugih straneh

Hhehehhe :D...........bomo vidli kako bo šlo danes, je pa kar težavno ja pod 2 01

Jaz sem sedaj malo vozil in se nisem niti približa 2:01 :D Trenutno imam 2:04 :D Gre pa še definitivno bolje,ampak ta Silverstone je za mene nočna mora.

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...