Skoči na vsebino

Silverstone - 26.10.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

razbita sprednja šipa zaradi trka v zadek to morajo uštimat ker ni fer zadeva nekaj nekaj krogov sem vozil z razbito šipo za nagrado mi je pa skenslalo internetno povezavo ter me verjetno razmetalo po stezi...

 

Torej si bil ti ta,ki mu je net zafrkaval. Zgledalo pa je takole: peljem po ravnini in kar na enkrat ti pred mano,pa spet zgineš in potem bočni trk v mene in nato si zginil pred ovinkom :D Škoda,da te je internet zafrknil. Bo pa drugič bolje ;)

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dejansko Zokid komaj čaka,da se mu nekdo v zadek zaleti,ker potem dobi za pivo 

Take in podobne komentarje bom po dirkah prvenstva sankcioniral. Kot piše v pravilniku, ni prostora za nešportno vedenje. Najprej bo kazen padla backmarkerjem, ki ne upoštevajo pravil na dirki. Potem

Bravo vsem. Me vesli, da so testne dirke koristne in da se predhodne napake odpravljajo. Kot kaze, skinpack deluje in server je stabilen. Glede FPS-jev bo verjetno vsak zase moral poskrbet, da nebo im

 

Bonča probaj zmanjšat Reflections na none.

 

Bom porihtal, hvala za nasvete.

 

ampak ne zmanjšavat mirror detail (al neki tazga... kako dobri bojo tvoji špegli).

Link to post
Deli na drugih straneh

Čestitke najboljšim in vsem, ki so končali dirko.

Q:17

R:14

Začetek dirke v stilu počasnejših: Crash v 3 ovinku. Potem od P18 počasi do P13. Po moji napaki me je prehitel Siniša Delajković in sva bila v 2-4 sec. zadnjih nekaj krogov. Lovil ma je Zorko, vendar ga na enkrat ni bilo več.

 

Kako ste poštimali, da se proga ni toliko svetila (bleščala)

Link to post
Deli na drugih straneh

Kaj pa maš za eno grafično bonča?

 

jaz mam tkole na 270x, pa je čist lepa grafika brez tistih neumnosti kot so blur in bloom, ki nastaneta v post-proces, fps pa štart 70, potem pa 100 skos

 

image6.jpg

Link to post
Deli na drugih straneh

Bravo vsem. Me vesli, da so testne dirke koristne in da se predhodne napake odpravljajo. Kot kaze, skinpack deluje in server je stabilen. Glede FPS-jev bo verjetno vsak zase moral poskrbet, da nebo imel tezav med dirko. 

Kot je omeil Matajz, kakrsen koli spor ali neprimerno vedenje voznikov, dejte prosim raje poslat ZS organizaciji. Da nebo direktnih tenzij med vozniki, raje bi organizacija delovala kot posrednik za ublazitev le teh. 

 

Pocasi pocasi pa nam bo le ratalo ;)

 

Hvala za sodelovanje!   [ok]

  • Upvote 4
Link to post
Deli na drugih straneh

Za prvenstvo bi obvezno izklopil damage ker je slabo porihtan. Že ob manjšem trku od zadaj ti poči sprednja šipa. Včeraj sem celo dirko vozil s to motečo teksturo.

Bi se kar strinjal. Dokler ni tako kot mora biti, je brez potrebe, da imamo poškodbe. Problem so sprednje šipe. Pa saj to že vsi vemo. Ali pa druga opcija, brez dotikov ;)
Link to post
Deli na drugih straneh

Ne vem. Jaz sem že pri sekanju ovinkov včeraj videl kar nekaj junakov, ki so veselo izkoriščali to, da smo izklopili kazen, ki ti za 5s odvzame gas. Isto bo z izključenim damage modelom. 

 

Se pa strinjam, da je zelo slab ...

  • Upvote 2
Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...