Skoči na vsebino

Silverstone - 26.10.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dejansko Zokid komaj čaka,da se mu nekdo v zadek zaleti,ker potem dobi za pivo 

Take in podobne komentarje bom po dirkah prvenstva sankcioniral. Kot piše v pravilniku, ni prostora za nešportno vedenje. Najprej bo kazen padla backmarkerjem, ki ne upoštevajo pravil na dirki. Potem

Bravo vsem. Me vesli, da so testne dirke koristne in da se predhodne napake odpravljajo. Kot kaze, skinpack deluje in server je stabilen. Glede FPS-jev bo verjetno vsak zase moral poskrbet, da nebo im

Spet je enemu blo dolgcajt okoli moje riti, zlomil mi šajbo, po 15 krogih z zlamano sajbo sem bil že cisto mutav , tako da sem pol odnehal.Z zlomljeno šipo je res jeba za vozit.

Link to post
Deli na drugih straneh

Bravo, jaz sem prav užival danes. Kaki mojstri smo/ste, lepo odpeljano s štarta :) Sicer je bil potem incident v 2 ali 3 krogu, ko je nekdo rikverc pikiral v 3 ovinku, pa sem fasal enega od zadaj, samo ok, ni panike. Meni je bilo zakooon!

 

Aja, ne vem za druge, sam sem vozil na hard gumah, top čas pa v pred zadnjem krogu 2.03.284. Kako so se pa srednje obdržale? 

Link to post
Deli na drugih straneh

Pa še nekaj o testni dirki. Server je bil super porihtan in skini delujejo. Ne vem sicer kakšen čas je bil nastavljen za dirko,ampak vse se mi je bleščalo,ampak sem porihtal.

 

P: Že na Practice sem ugotovil,da grip ni 99%,za to moj setup ni bil več uporabem v celoti in sem ga moral prilagajati razmeram. 

QZ kvalifikacijami ne morem biti niti malo zadovoljen,saj je avto prekomerno drsel in sem izgubljal dragoceni čas.

R: Štart mi je super uspel in že na začetku sem se moral izogibati nesreči,ampak sem jo odnesel cel in pridobil nekaj mest. Nato je po parih ovinkih nekdo nasadil moj zadek in počila je šipa :D Vidljivost je bila temu primerna in vožnja otežena,poleg tega sem imel še poškodovan blatnik,kar pa ni vplivalo na potek dirke. Ne vem točno v katerem krogu je nekomu menda nagajal internet in je poplesaval in skakal po dirkališču kot pijanec :D Seveda se mi je zaletel v bok in poškodoval zadnje obese in lepo mi je potegnilo volan,tako,da sem le z težavo vozil naprej. Ampak,ker je bila poškodba prevelika sem raje odstopil,ampak še prej sem skoraj zbil Miha Habjan-a,ampak se je rešil.

Skratka,predčasno zaključil dirko,ker bi v boksih zapravil preveč časa za popravilo in izgubil preveč mest.

Link to post
Deli na drugih straneh

Se opravičujem za štart, pozabil da zna ta AC mlet ene 20sekund predn potrdi spremembo setupa. Virtual mirror je obupen.

Sicer mi je pa od practice naprej zadek bežal in sem se matral vsak hitrejši ovinek da sem ostal na cesti. Nisem pretirano užival :)

Silicij, a sem bil tam jaz kriv ko sva bočno zadela in te je odneslo?

Link to post
Deli na drugih straneh

No potem ko sm 45min se zafrkavu s compom, ker mi kar naenkrat ni več hotlo v igro, je blo še dobro na dirki.

Q: pridem not dobre 4 minute pred koncem, tko da lih prou za en hitr krog. P7.

R: pozicijo približno obdržim, čeprav sem šel zlo previdno. Potem pa lepo konstantno, nisem sicer mogu držat tempa P1-P5, ampak sem se pa oddaljeval od P7. Potem vidim Bončo zadaj, tko da sm vedu da se kej dost ne bova dajala, pa vseeno je blo par ovikov zanimivih :D. V celi dirki ena večja napaka za cca. 5 sekund in še cca. 5 sekund ko sva s Troštom taklna. Z razbito šipo vozit je jeba ja, dobro da se je zgodilo nekje v 15. krogu. Po napakah drugih končam na P3, lepa :D

 

p.s.: Je mel kdo občutek da se gume rabijo? Jest ne...

Aja pa še to, backmarkerji, umikat se!

Link to post
Deli na drugih straneh

Sori zamex za tisto ko si šel iz boxa in sem te zadel, smo leteli 3 vštric slabih 200kmh v tistem prvem S-u, pa si se mi še ti pojavil pred mano, sem probal po notranji pa ni blo dost placa. 

 

Drugač pa fajn dirka predvsem s Papsom (ki sem mu ob najmanjšem dotiku zadnjega odbijača menda zbil sprednjo šipo...  [Joj] ). Potem sem lovil Trošta, Bevčič pa mene. Mislil sem da se obeta supr srednji del dirke v Mclarnovem sendviču, pa sta na zalost oba naredila napake, tako da sem potem samo še mirno vozil do konca na 1. mestu.

 

Drugače pa mislim da je bil Bonča celo sekundo pred vsemi kar se tiče racepace....  :shock:

Link to post
Deli na drugih straneh

Silicij, a sem bil tam jaz kriv ko sva bočno zadela in te je odneslo?

 

Ne,sploh ne,ravno nasprotno,ker mi je vleklo volan(poškodovana zadnja obesa,počena šipa) je privedlo do tega,da sem te jaz spregledal,ampak to ni opravičilo,za tebe bi se lahko končalo slabo,ampak ko sem pogledal posnetek nisi niti trznil. Hvala bogu,da te nisem zrinil. Potem sem raje odstopil,ker je bila vidljivost zaradi šipe slaba,še bolj pa me je matralo,ker mi je volan zamaknilo. Grip je bil kar slab in ni se mi zdelo,da bi se nabiral,ker je avto od začetka pa do odstopa enako drsel,nikakor ni hotela guma zagrabit v ovinku. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Q: 5. mesto. Nisem neki na ful vozil, pa še tist sem zajebal.

 

R: Štartal dokaj dobro. S 5. mesta na 3. v 2. ovinku. V 6. ovinku pa manjši kontakt od zadaj (Glavač) in prednja šipa počla. Sem celo dirko vozil s počeno in je bilo res moteče. Nekaj krogov na 3. mestu, nato pa sem naredil napako v Backets in sta me prehitela Glavač ter Bevčič. Nato se po parih krogih znajdem ponovno na 3 mestu, ker sta Bonča in Bevčič naredila napake, kasneje pa še Trošt in tako sem bil 2.

Po tem sem več kot pol dirke v ogledalu gledal Bončo in Trošta. Mitja me je hotel prehiteti, sem mu zaprl pot ampak na koncu narobe ocenil situacijo, zavil proti njemu in se me je malo dotaknil ter zavrtel.

 

Kot sem kasneje izvedel, sem bil očitno edini s HARD gumami. Uglavnem dobra dirka in upam da jih bo še več.

 

Aja pa hude borbe z Glavačem v prvih krogih! Vštric kar nekaj ovinkov!

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...