Skoči na vsebino

Silverstone - 26.10.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

Kaj v nedeljo bi lahko "počasi"neuporabljali ESC za v boxe,Da vidmo kolko smo zreli [it]

Hmmmm.

Označeni (tvoj)box deluje le na dirki!

 

Med practice in quall.nimaš pojma kje je tvoj box.

Najboljše,da se med quall. in practice zapelje v cono boxov, se tam ustaviš(itak si prozoren).pa tam stisneš ESC, da te "vrže "v tvoj box.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dejansko Zokid komaj čaka,da se mu nekdo v zadek zaleti,ker potem dobi za pivo 

Take in podobne komentarje bom po dirkah prvenstva sankcioniral. Kot piše v pravilniku, ni prostora za nešportno vedenje. Najprej bo kazen padla backmarkerjem, ki ne upoštevajo pravil na dirki. Potem

Bravo vsem. Me vesli, da so testne dirke koristne in da se predhodne napake odpravljajo. Kot kaze, skinpack deluje in server je stabilen. Glede FPS-jev bo verjetno vsak zase moral poskrbet, da nebo im

Meni je pobralo edini dovolj močen napajalnik za mašino, kjer lahkolaufa AC... zanekrat sem out, dokler ne dobim novega

 

Čisto si me zmedel :) 5x preiskal to temo, da bi najdu tvoj ime, ko si se prjavu na dirko, da te pobrišem.

 

Torej - zaenkrat si out iz prvenstva?

Link to post
Deli na drugih straneh

Torej namesto Mariča je dobil mesto Bojan Despot.......da ne bo nesporazumov......če se kdo prijavi še pride pod rezervo, kdor odjavi, gre naprej prvi v rezervi itd.....spremjlajte temo! :)

 

Se vidimo zvečer ;)

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...