Skoči na vsebino

Spa Francorchamps - 19.10.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 144
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Predvidevam, da so spet nastale tezave. Prevec je vsega,…organizatorji se trudimo, da bi uskaldili vse potrebno. Zal se zna tudi zalomit, kar pa ne pomeni, da je organizacija slaba. Server ni nasa kri

Ker bo dirka dolga 30 minut pomeni da si bomo lahko organizatorji ogledali če je kdo sumljiv s svojo vožnjo in ga vzamemo pod drobnogled v prvenstvu ki pride.

Z malo zamude uspelo prit   3 probleme sem doživel: - če se prijaviš naknadno, te špil postavi kar na grid (kar ni kul) - za boga milega, dajte nastavit čas po končani dirki (ko prvi prevozi črto

Drugič se te pa en sam mal dotakne, pa je šipa sesuta, volan zamaknjen... [Joj]

Sem sedaj testiral trke.100 % damage

Deluje res relano, če trčiš v drug avto oz.on v tebe!Na štartu sem se malo zaletaval(malo v rit,pa bočno)ni zgledalo tako hudo(kot pa 200km/h v zid) in po prvem ovinku u spa sem moral samo še parkirat avto..nevozen!!!

Druga zgodba pa so ograje-zid.Sem se po celem spaju zaletaval in po enem krogu sem imel le volan malo obrnjen!!

ZGLEDA KOT BUG!!!zaenkrat

Link to post
Deli na drugih straneh

Če bom v Eau Rouge zapeljal iz proge in dobil penalty mi bo vzelo gas in bom razbil, ali pa se mi bo en zabil v rit- se ti zdi to pametno?

Preberi še enkret pravilnik: 3.4 Rezanje ovinkov

Link to post
Deli na drugih straneh

Bi še jaz nekaj napisal od včerajšnje dirke....par vtisov

 

Q: Zanimivo kako se grip nabira, dobro je čakat do zadnjega, pri tem pa se tudi opečeš hitro, tako da mi ni ratal dober krog na koncu in p9, ma sem mel pace za prvih 5.

 

R: Dober štart, sem se hitro prebil na p5, potem Bevčič pred mano drsne v Pouhonu, napredoval na p4, prvi trije alieni se oddaljujejo, Papler tudi naredi napako v zadnji šikani, tako da začasno prevzamem p3, z alienom za petami :).....me je kar lovil nekaj časa, potem pa sem šel malo široko v la source in je smuknil mimo, tako da sem končal p4 (oziroma 3, ker je Bonči zmanjkalo benzina :)

 

Vozil sem brez abs, kar neumna odločitev, ker sva probala pol z Erženom abs in sem peljal 2.17.8xx.......in bi šlo tudi hitreje, tako da so to avti ki morajo met abs očitno (ma 18% piše na onem livetimingu da rabijo tolko procentov abs-a, tako da je še vedno zanimivo).

 

Bo kar pestra sezona, avti se dobro peljejo, sicer je nekaj zlobnih žužkov vmes, ma se z nekaj dobre volje da :) (mam občutek da je v normalnem svetu je tole bolj alpha verzija, ma za italjane je il release candidate 1.0 molto bene :D).

 

Moteče stvari med dirko:

- Nezmožnost spremljanja zasotankov pred in za sabo?....samo tisti trak spodaj ki kaže kar nekaj in še to se osveži po vsakem krogu :D.....ne vem če je to res ful težko narest.....al je kakšen app, bo batty povedal (bom pogledal tisti njegov post)....še dobro da je tisti track map noter da se malo orientira človek, drugače je cel kažin :D

- Na splošno preveč kompliciranja s temi appi na zaslonu, bi naredili nekaj kot rf2 npr....da kaže te osnovne zadeve v enem kotu in mogoče še kaj dodaš zraven.

- Prevelika razlike v gripu med začetkom in koncem.....na koncu 7s hitreje......ne vem če je to baš realno :).....mogoče bi bilo za razmislit o malo več gripa na začetku :)

 

 

Pod črto rečeno, pelje se res super, proge so fantastične, dela spodobno (grafika lepa, v glavnem brez zatikanj).......ac je prihodnost :)

 

lp

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

- Nezmožnost spremljanja zasotankov pred in za sabo?....samo tisti trak spodaj ki kaže kar nekaj in še to se osveži po vsakem krogu :D.....ne vem če je to res ful težko narest.....al je kakšen app, bo batty povedal (bom pogledal tisti njegov post)....še dobro da je tisti track map noter da se malo orientira človek, drugače je cel kažin :D

- Na splošno preveč kompliciranja s temi appi na zaslonu, bi naredili nekaj kot rf2 npr....da kaže te osnovne zadeve v enem kotu in mogoče še kaj dodaš zraven.

 

Uporabljam tole pripeto datoteko in nič več druzga....!!!Priporočam!

+plava zastava..

!Je še ena appl.ki nonstop kaže zaostanke,vendar ima še malo pomankljivosti

 

ps.ne pozabit obljukat v menu-options-general

ptracker-V2.3.9.zip

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

... Prevelika razlike v gripu med začetkom in koncem.....na koncu 7s hitreje......ne vem če je to baš realno :).....mogoče bi bilo za razmislit o malo več gripa na začetku :)

Ja itak.

Problem je, da se grip prehitro nabira. 1% gripa bi mogel narasti počasneje, pa še ta bi se mogel ustaviti, ne vedno iti na 100%. Bistvo: počasnejše nabiranje gripa.

Link to post
Deli na drugih straneh

 

... Prevelika razlike v gripu med začetkom in koncem.....na koncu 7s hitreje......ne vem če je to baš realno :).....mogoče bi bilo za razmislit o malo več gripa na začetku :)

Ja itak.

Problem je, da se grip prehitro nabira. 1% gripa bi mogel narasti počasneje, pa še ta bi se mogel ustaviti, ne vedno iti na 100%. Bistvo: počasnejše nabiranje gripa.

 

sej to se pomoje da naštimat in zračunat, kako grip ne bo prišel na 100% :)

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...