Skoči na vsebino

Spa Francorchamps - 19.10.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 144
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Predvidevam, da so spet nastale tezave. Prevec je vsega,…organizatorji se trudimo, da bi uskaldili vse potrebno. Zal se zna tudi zalomit, kar pa ne pomeni, da je organizacija slaba. Server ni nasa kri

Ker bo dirka dolga 30 minut pomeni da si bomo lahko organizatorji ogledali če je kdo sumljiv s svojo vožnjo in ga vzamemo pod drobnogled v prvenstvu ki pride.

Z malo zamude uspelo prit   3 probleme sem doživel: - če se prijaviš naknadno, te špil postavi kar na grid (kar ni kul) - za boga milega, dajte nastavit čas po končani dirki (ko prvi prevozi črto

Jaz pa se najprej opravičujem ker sem pozabil nick name spremenit in sem še zmeraj vozil pod Borinjo ne pod imenom in priimkom. Nevem kaj sem z setupom sčaral ampak avto mi ni šel več kot 242 po ravnini, bolj ko sem tiščal bolj ste mimo mene leteli in da ne omenjam samega držanja je bil polom. Par dobrih poljubov v rit sem dobil in s tem da me je bilo možnost prehitet brez kakršnega koli problema, še vsakemu sem se odmaknil. Davorin Zorko oprosti ko sem ti sredi cestišča stal me je zrinil iz ceste in sem poljubil vse ograje od betonske do kovinske in bolj ko sem se trudil avto spravti s cestišča bolj je vse skupaj šlo cvikn cvakn in takrat si ti pripeljal. Ni bilo nalašč. Drugače pri ta drugem štartu sem pa rajši kar malo počakal se ne mudi, včasih pride ven ko bi biljard igral hehehehehhehehhe

Link to post
Deli na drugih straneh

Včerej je bla FUN dirka ja? Zato sem bil zelo vesel da sem lahko vozil naprej dirko nepoškodovan in sem zelo malo izgubil. Se pa strinjam da se v prvenstvu to ne sme delati!

 

Ko sem kliknu "exit to pit", sem dal potem samo štart - pač tista ikona zgoraj levo(volan), in sem bil nekje 1 minuto za P1.

 

Nisem prepričan a piše v pravilniku, ampak ko bo prvenstvo, naj se folk na Q umika tistim, ki so v FL, če so oni sami šele v ogrevalnem krogu.

 

Upam da se bo dalo videt replaye štartov, čeprov so dirke 75min.? Ker se bojim da bo na štartu skos pokalo...

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Dirka kot dirka je bila super, razen nekaterih ke se ne znajo vračat na stezo (noben nič ne gleda), pritisnem Exc in iz bolksov nadalajujem, takoj krog za vsemi. To z boksi se strinjam, žal pa 4 minute ne mislim zgubit zaradi nekaterih ki ne gledajo okoli sebe.

 

Po tem pa dirka do konca brez težav. Grip se je super nabiral. Organizacija je bila super, to da je nekaterim težko zamenjat ime in priimek ne razumem, ker vzame 20 sekund.

 

Priporočam, da je server postavljen tudi med tednom z geslom. Za dirke pa bi bilo dobro, da se geslo pošlje samo prijavljenim.

Link to post
Deli na drugih straneh

Hja, ni blo tako slabo vseskupaj, kot nekateri pišete.

 

Moram rečt, da je server delal super. ni bilo nobenih zakasnitev ki bi ovirale potek in samo dirko.

Moram pa še omenit, da sem v (mislim da) Q opazil, ko sem se približeval nekomu je njegov ping počasi narastel iz cca 35 na okrog 44 in parkrat je avto tudi skočil malo naprej malo nazaj. Sicer ni bilo problemov, tudi do dotika ni prišlo saj sem bil še dosti zadaj (za 2/3 avtomobile) a vseeno omembe vredno.

 

Q: Vzel sem setup iz foruma, se zapeljal par krogov in naredil P8 (če se ne motim) 

R: Nastavil avto & se pridružil. (ne vem kaj je s tem Verifying setup, včasih dela res celo večnost)

Prvi štart je bil popolna katastrofa. nekdo je zaspal, drug ga je butnil in začel se je pravi masaker, ni se bilo možno varno umaknit, od zadaj pa vsi na polno kot da bodo dobili 2 min če se bo pelu po štartni kot da je sam na dirki. To bo treba še malo popazit, čisto nič kriv sem se priplazil do konca štartno-ciljne ravnine, s popolnoma polomljenim sprednjim in zadnjim delom, ter zlomlenim podvozjem ker je avto silil v levo...

Pri ponovnem štartu je šlo vse boljše, le za prvim ovinkom sta se zavrtela dva, in se mi je Aleš postavil počez, ni bilo niti možnosti se umaknit... pa še zadaj sem jih dobil malo... nekoga sem spregledal v ogledalu in se umaknil v levo, a mislim da ni bilo usodno (a vseeno pardon)...

 

Počasi začel nabirat kroge, upal da se ne zapletem v koga, kar nekaj vas je odstopilo oz se zavrtelo po Eau Rouge & najdaljši ravnini, malo slaloma aje šlo...

Lepe boje sem imel še proti koncu dirke, mislim da kar celih 5/6 krogov in na koncu pristal na P6/7, kar je za nič treninga, tuj setup in nov avto pohvalno. 

Imam občutek da gre SLR čez ovinke raje postrani kot pa kot "vlak" po tirnicah, ga pa je res zabavno vozit... :)

 

Če izvzamem, nekaj malenkosti (imena, prvi štart) je bil vikend kar dober, upam da smo zbrali kar nekaj novih podatkov in bo nasljednjič še bolje....

 

imam pa vprašanje: je še kdo, po updejtu izgubil setup-e, profil & ostale nastavitve? obstaja morda kakšna rešitev oz. se je vse to kam shranilo?

Link to post
Deli na drugih straneh

Jaz pa se najprej opravičujem ker sem pozabil nick name spremenit in sem še zmeraj vozil pod Borinjo ne pod imenom in priimkom. Nevem kaj sem z setupom sčaral ampak avto mi ni šel več kot 242 po ravnini, bolj ko sem tiščal bolj ste mimo mene leteli in da ne omenjam samega držanja je bil polom. Par dobrih poljubov v rit sem dobil in s tem da me je bilo možnost prehitet brez kakršnega koli problema, še vsakemu sem se odmaknil. Davorin Zorko oprosti ko sem ti sredi cestišča stal me je zrinil iz ceste in sem poljubil vse ograje od betonske do kovinske in bolj ko sem se trudil avto spravti s cestišča bolj je vse skupaj šlo cvikn cvakn in takrat si ti pripeljal. Ni bilo nalašč. Drugače pri ta drugem štartu sem pa rajši kar malo počakal se ne mudi, včasih pride ven ko bi biljard igral hehehehehhehehhe

Jah nisem mogel nič naredit, ker sem imel preveliko hitrost in nisem mogel avta obvladat, sicer sem cukknil kolikor je šlo ampak sem te se vedno malo podrsal.

Jaz bi takole povedal. Quali se ni dirka zaganjate se ko mali telički, pol pa na silo mimo zlomis 2 avta in si ob 3 kroge takoj.

 

1 start dirke je bil porazen vsi na pune. Sem priletel v guzvo oz. karambol in nisem mogel ne naprej, pol pa se nazaj, ker so me enih 6x nabili od zadi pune, tak da sem odbijal avte pred mano. Še enkrat dirka se ne ZMAGA V PRVEM KROGU.

Bo treba malo potrpežljivosti, ker dirka bo trajala 75 krogov.

 

Bo treba še kar dosti stestirat preden bo prava dirka zaživela, ker če ne bo pravi polom.

 

Kaj se tiče vključevanja na progo po izletu.Dajte fantje ne noret 3x se prepričaj če je prosto pol pa se probaj  vključevat izven idealne linije.

 

Glede ESC tipke pa tak kot je povedal že Bonča, igramo simulacijo in tako naj tudi bo. Esc pomeni konec dirke in pika.

Link to post
Deli na drugih straneh

 nekoga sem spregledal v ogledalu in se umaknil v levo, a mislim da ni bilo usodno (a vseeno pardon)...

 

 

imam pa vprašanje: je še kdo, po updejtu izgubil setup-e, profil & ostale nastavitve? obstaja morda kakšna rešitev oz. se je vse to kam shranilo?

Mislim da si proti meni zavil ja, ampak me nisi butnil :) 

Mislim, da ti tudi prej backup ne bi pomagal, saj setupi ne delujejo več. Je pa igra sama vse zbrisala (je bilo večkrat napisano da naredite backup).

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Po tem pa dirka do konca brez težav. Grip se je super nabiral. Organizacija je bila super, to da je nekaterim težko zamenjat ime in priimek ne razumem, ker vzame 20 sekund.

 

 

Saj pravim da se opravičujem, sem imel pod priimkom in imenom vse napisano samo v nicku sem še pozabil spremeniti. Ko sem pa opazil je bilo pa že prepozno. :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Dobro tole deluje. Janko in Mitja aliena...

 

. Se totalno razbil. Kunos damage imam rad. Brez problemov vozil naprej, kot da se ni nič zgodilo.

 

Mogoče tukaj tiči zajec:)))

 

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/how-do-you-get-full-damage-on-a-server-damagemultiplier-1-isnt-enough.16516/

Link to post
Deli na drugih straneh

Če se ne motim ,gume pa benzin sta posebej za naštimat.Poškodbe gum morda ne delujejo!A je ZAMEX postavil server?Bi bilo dobro njega prej prašat,da ne tuhtamo brezveze! :oops:

 

ps.sam to je pa površno od kunos tima,ker vem,da so skopi s podatki, kako server uštimat

Link to post
Deli na drugih straneh

Če se ne motim je bil damage na 100, gume tudi ...

 

Damage ja pač zanič. Pejte se v singleplayer zaletavat v stene s polnim damage modelom - ni haska...

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...