Skoči na vsebino

Spa Francorchamps - 19.10.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 144
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Predvidevam, da so spet nastale tezave. Prevec je vsega,…organizatorji se trudimo, da bi uskaldili vse potrebno. Zal se zna tudi zalomit, kar pa ne pomeni, da je organizacija slaba. Server ni nasa kri

Ker bo dirka dolga 30 minut pomeni da si bomo lahko organizatorji ogledali če je kdo sumljiv s svojo vožnjo in ga vzamemo pod drobnogled v prvenstvu ki pride.

Z malo zamude uspelo prit   3 probleme sem doživel: - če se prijaviš naknadno, te špil postavi kar na grid (kar ni kul) - za boga milega, dajte nastavit čas po končani dirki (ko prvi prevozi črto

Jaz sem bil z dirko....ne nisem bil zadovoljen. Že na štartu me je nekdo od zadaj nabasal,poškodoval obeso in potem na ravnini zapeljem na robnik,me razmeče po progi in za sabo potegnem še (mislim,da dva). Ampak to je del dirkanja. Nekdo(Anže) je tudi to na veliko komentiral preko chat-a,kar se med dirko ne počne!! No na koncu sem bil predzadnji in se veselo umikal hitrejšim voznikom,tako,da to ni bila ovira za nobenega. Sem pa užival,čeprav na predzadnjem mestu. 

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Ostali problemi so bili le z ljudmi, ki niso imeli napisanega pravilno IMENA in PRIIMKA in pa morda kakšen nevešč backmarker, ki je grenil zivljenje tam proti koncu dirke. (ne vem a plava zastava dela al ne)

 

 

Plava zastava -aplikacija!tu spodaj

ferito-blueflag (1).7z

Link to post
Deli na drugih straneh

baty a tisti tvoj ki si tu postal je za hotlapanje? Ker jaz sem samo HARD gume gor dal, nalil bencin in gasa. :)

Eheheh za meroča je bil narejen v eni urci....govorim o mojem za mclaren( sem se kar nekaj ur maltral za ga uštimat),ki deluje le na optimum gripu.sem 3 ali 4 x zletel sceste 

Link to post
Deli na drugih straneh

Daks, torej greš lahko v bokse in potem pelješ naprej? Pa je avto popravljen?

 

Če to drži,da stisneš Esc tipko,greš v bokse in nadaljuješ v parih sekundah dirko,bi morali to prepovedati. Jaz sem šel pravilno v bokse in v njih zapravil najmanj 4 minute,da so mi popravli obese in pokrpali blatnike(ok,ne vem za kaj sem dal popravljati karoserijo :D ). Torej potrebno je razmisliti o tem organizatorji.

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Daks, torej greš lahko v bokse in potem pelješ naprej? Pa je avto popravljen?

 

Če to drži,da stisneš Esc tipko,greš v bokse in nadaljuješ v parih sekundah dirko,bi morali to prepovedati. Jaz sem šel pravilno v bokse in v njih zapravil najmanj 4 minute,da so mi popravli obese in pokrpali blatnike(ok,ne vem za kaj sem dal popravljati karoserijo :D ). Torej potrebno je razmisliti o tem organizatorji.

Mislim, da izgubis en krog, ce to naredis sredi dirke!

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Daks, torej greš lahko v bokse in potem pelješ naprej? Pa je avto popravljen?

 

Če to drži,da stisneš Esc tipko,greš v bokse in nadaljuješ v parih sekundah dirko,bi morali to prepovedati. Jaz sem šel pravilno v bokse in v njih zapravil najmanj 4 minute,da so mi popravli obese in pokrpali blatnike(ok,ne vem za kaj sem dal popravljati karoserijo :D ). Torej potrebno je razmisliti o tem organizatorji.

 

 

 

Kaj, a to je res? To se ne sme več zgoditi - če greš v meni, si tam do konca dirke, povratka v dirko NI več! Tako bi moralo biti.

  • Upvote 1
Link to post
Deli na drugih straneh

 

Daks, torej greš lahko v bokse in potem pelješ naprej? Pa je avto popravljen?

 

Če to drži,da stisneš Esc tipko,greš v bokse in nadaljuješ v parih sekundah dirko,bi morali to prepovedati. Jaz sem šel pravilno v bokse in v njih zapravil najmanj 4 minute,da so mi popravli obese in pokrpali blatnike(ok,ne vem za kaj sem dal popravljati karoserijo :D ). Torej potrebno je razmisliti o tem organizatorji.

 

 ja, sam si nazaj v istem krogu, torej izgubiš en krog

Link to post
Deli na drugih straneh

Daks oprosti za dotik na štartu. Me veseli, da si mel pol še kej od dirke, ker jaz nisem mel...sem se komaj prvlekel do boksov pol sem pa še tam stal fuuul časa. Pol je blo pa bolj dolgčas do cilja.

Link to post
Deli na drugih straneh

Vse stvari zabeležene in vzete na znanje. Bomo za vse probali najt neko ustrezno rešitev. Naslednji teden bo zopet testna dirka. Temo spišem jutri...

 

Če imate še kakšna opažanja kaj bi se dalo izboljšat, kar napište. 

 

Sem pa pozitivno presenečen, da vas je toliko končalo dirko ...

Link to post
Deli na drugih straneh

Glede izhoda v meni in nazaj na dirko: To se ne dela! Jst bi to tudi če špil omogoča) strogo kaznoval, če se kršitelja dobi!

Ko zapustiš dirko, enostavno se vidimo na naslednji, asat.

 

@Matjaž: koliko jih je končalo? So kakšni rezultati? jst nisem niti gledal np koncu.

Link to post
Deli na drugih straneh

Če pritisneš "esc" lahko daš go to pit box ampak ti ne šteje kroga. Je kot da bi bil towing. Kar ni tak problem, problem nastane če prideš v boxe in pritisneš go to pit box in se ti krog že šteje potem pa imaš avto popravljen v sekundi namesto v 4 minutah tako kot bi bilo v resnici. Tako da to je pač problem v dizajnu pit boxov, ne da se nič naredit.

Link to post
Deli na drugih straneh

Najprej čestitke prvim trem [champ] .

1. Sem še vedno živa počasnela (nastavitve iz igre, ker je izgleda tabu sherati setupe) ampak brez naleta na ravnini v začetku dirke (me zanima, če bi v rl. tud full tišal, če bi videl pred sabo nesrečo) da bi bil med P10

2. Server superca razen optimizacije časov ob štartu dirke in po koncu. (po koncu bi jaz nastavil 5-10 min) Tudi meni je litre za nastavitev 14 krogov kazalo kar nekaj (čez 50)

3. Tudi sam sem pritisnil esc/go to pit in mi kroga ni štelo. Se strinjam, da se to onemogoči oziroma striktno prepove. (kazen nenastopanja na naslednji dirki). Pač, če se razbiješ, nosiš posledice. Že tako sem videl precej močne trke pred mano, pa so se nekako izvlekli. Npr. po takemle trku pač ne moreš nadaljevati:

http://www.youtube.com/watch?v=f9DULawWNvQ Če bi te zadeve zaostrili, nebi bilo na štartu toliko crashev pa tudi ogledala bi se bolj uporabljala.

4. Kakšen je razlog, da razni izleti iz steze in sekanja ovinkov niso sankcionirani (penalty). Lahko bi vsaj 3 gume nastavili. Neke afterrace komisije so neuporabne, ker 80% tega ne vidijo.

5. Organizacija in ostalo: [dance]

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...