Skoči na vsebino

Spa Francorchamps - 19.10.2014 [Testna dirka]


Recommended Posts

  • Odgovori 144
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Predvidevam, da so spet nastale tezave. Prevec je vsega,…organizatorji se trudimo, da bi uskaldili vse potrebno. Zal se zna tudi zalomit, kar pa ne pomeni, da je organizacija slaba. Server ni nasa kri

Ker bo dirka dolga 30 minut pomeni da si bomo lahko organizatorji ogledali če je kdo sumljiv s svojo vožnjo in ga vzamemo pod drobnogled v prvenstvu ki pride.

Z malo zamude uspelo prit   3 probleme sem doživel: - če se prijaviš naknadno, te špil postavi kar na grid (kar ni kul) - za boga milega, dajte nastavit čas po končani dirki (ko prvi prevozi črto

Tko bom reku - zarad tega mamo te testne dirke, da vidimo kje so pomanjkljivosti. Ta AC server je res nočna mora za organizirat karkoli. 

 

Pred prvo uradno dirko bomo naredil vsaj še eno, če ne več testnih dirk... 

Link to post
Deli na drugih straneh

Jst bi tko reku - kdor naslednjič ne bo po pravilih ima prepoved udeležbe v prvenstvu. Prijava, pravo ime in priimek, pravi avto itd. In pa spremljanje! Ne pa da se na serverju še 17x vpraša kar je blo na forumu napisano.

Link to post
Deli na drugih straneh

Predvidevam, da so spet nastale tezave. Prevec je vsega,…organizatorji se trudimo, da bi uskaldili vse potrebno. Zal se zna tudi zalomit, kar pa ne pomeni, da je organizacija slaba. Server ni nasa krivda…vec kot ga postavit nimamo kaj. Dosti je tudi voznikov in v zadnjih dneh je prislo do nekaj sprememb. Od novih prijav, do menjav dirkalnikov, ekip, prog in podobno.  Kot je rekel Matjaz, glih zato so testne dirke in ce bo potreba, se jih bo naredilo se vec,…dokler nebo vse delovalo, kot mora.

Razumem, da je za udelezence nocna mora in da je precej motece, ko ne gre tako, kot bi si zelel,…samo kaj cmo. Treba je izvajati teste in probat odpravit napake… 

Ce so komu testne dirke zoprne, naj se jih ne udelezuje, bo lazje za vse skupaj. Cenimo vsako pomoc pri izvajanju testov, tako da ste vedno dobrodosli, samo prosim da med tem malo potrpite. 

 

Zal Assetto Corsa ni Iracing, kamor placas 1 dolar, nastavis server in ti ni treba skrbet vec za nic.

  • Upvote 6
Link to post
Deli na drugih straneh

Z malo zamude uspelo prit :)

 

3 probleme sem doživel:

- če se prijaviš naknadno, te špil postavi kar na grid (kar ni kul)

- za boga milega, dajte nastavit čas po končani dirki (ko prvi prevozi črto) na dolžino enega kroga za določeno progo, da lahko vsi vsaj do cilja pridemo, če že dirkamo pol ure :)

- en od backmarkerjev me je pol kroga zadrževal pa je mel vsaj 10 priložnosti, da bi se umaknil :)

  • Upvote 3
Link to post
Deli na drugih straneh

Dobro tole deluje. Janko in Mitja aliena...

 

Sem vozil medium gume. Celo dirko ok. Se totalno razbil. Kunos damage imam rad. Brez problemov vozil naprej, kot da se ni nič zgodilo.

Med dirko probal TC na 12 in bil 1s počasnejši...

Link to post
Deli na drugih straneh

Včerej sm na hitro sprobu 1.0 verzijo, danes je bil pa ta prvi test. Na P in Q sm lih tolk dobu not progo da sm kolkor tolk hitre kroge delal. Štartal na... P7 se mi zdi. No v prvem ovinku me je Kurent dotaknu(ni panike Kurent) in me je zasukalo. Mal sm zaklel, sm mislu da je šla dirka v k***, ker je bla šipa razbita, pol pa dam "exit to pit" in vidim da se da nazaj v dirko vključit, tko da zakon :D gas naprej in je bla prav super dirka! Sicer sem naredu par napak, ampak sm pa res užival v vožnji, mi je zlo bolš kot pred 1.0.

 

Komej čakam na začetk sezone in upam da nam rata čimveč prvih ovinkov kulturno odvozit da bomo potem 75 minut lohk mel borbe :D

Link to post
Deli na drugih straneh

Ja test je pač test. Ampak saj je vsak test bolje. :)

Danes ni bilo več problema z lagom. 

Edino kar bi se blo iz tega treba naučit je:

ČAS PRED DIRKO za rihtat setup več kot 60sekund. 

ČAS PO KONČANI DIRKI prav tako.

 

Ostali problemi so bili le z ljudmi, ki niso imeli napisanega pravilno IMENA in PRIIMKA in pa morda kakšen nevešč backmarker, ki je grenil zivljenje tam proti koncu dirke. (ne vem a plava zastava dela al ne)

 

Drugače pa kar uredu dirka, nekaj bojev z Bončo in Papsom (ki je na zalost ze kmalu en zid podru, drugače mislim da bi bil kar 3boj za 1. mesto proti koncu) 

Link to post
Deli na drugih straneh

Lep slovenski dirkaški večer.Server deluje odlično,le čas pred in po dirki podajšat in to je to!!!

Imam setup za hotlapanje ,prvić ga uporabil tudi za dirko!Za en qu....uporaben,

Bo treba zavihat rokave!!!!

Link to post
Deli na drugih straneh

Skoraj vse super, kot rečeno, nekaj zadev bo treba še porihtati (Janko jih je omenu, pa še kakšen jih bo).

 

Na kratko: Q:2, R: drugi do 1km pred ciljem (zmanjkalo bencija 1km pred ciljem)...

 

... zato, krivim organizacijo, ker je imela čas pred dirko nastavljen na samo 50sekund, jaz pa imam vedno (sploh pred bolj pomembnimi dirkami) željo preleteti setup, še kaj malega spremeniti, glede na razmere na dirkališišču in pa benz + gume itak.

No, tukaj me je pohecalo še malce netočnost porabe goriva. Kar neki: iz 50L za 3.6 kroga!!!, potem pa vedi kaj.

No na hitro sem nalil nekaj, in 1. štart zamudu - pa je bil mayhem na štartno/cilji. No v 2. me je setup nekaj hecal, mi je kar skozi pisal Invalid setup, čeprav je bilo vse ok (to se mi je zgodilo prvič!). 10 sekund do štarta, še enkrat spremenim višini zadaj in 2 sekundi pred štartom mi setup potrdi - Jebemu sem bil živčen (potem pa vozi, a?).

 

No dirka super, malo prvi, več drugi za Jankotom, ki je šel kot raketa, sem ga komaj lovil - Merdžo leti po ravninah kot sneta skira. Ampak skozi ovinke sem ga lovil, razlika je bila stano cca 0.5 -1.5 sekunde. Zakon dirka. Samo na koncu mi je, kot rečeno, 2km pred ciljem zmanjkalo benza.

Kaj čmo, upam da se kaj takega ne ponovi več - in RES UPAM, da organizator čas pred dirko nastavi na 2 minuti - da si vsak nastavi kar pač mora in to v miru, ne da si potem živčen, kot sem bil jaz danes (in to 2x) :)

 

Janko, super dirka in škoda za Aleša s katerim bi se ziher tut tepla za 2. mesto - pa drugič :)

Link to post
Deli na drugih straneh
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...