Skoči na vsebino

Splošna debata


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No če lahko bi se malo pohvalu, in sicer (že zgoraj na sliki je) je bil moj skin med 20 izbranimi za mod Radical SR3 sicer so pri Studio 397 nekaj pacali z barvami, tako da je dejansko malo drugače iz

No, da poskusim, vsaj malo demantirati vse komentarje uporabnikov, ki igre niso niti preizkusili... Grafika: Ja grafika je taka kot je.. Meni osebno je všeč, če imaš vse vklopljeno, hdr, veter, izp

Posted Images

No, bom kr kle razlozil zakaj si tole zasluži refund...

1. Zaženem, black screen in nic naprej... Restart, stvar deluje.
2. Nobenega avta in proge, sicer potem najdem na disku polno nekih  .rfmod.cache filov, ko zbrišem .cache lahko potem v neumnem package installerju v rf2 startupu končno inštaliram vse te mode ki imam notri.
3. Grem probat skippija in Silverstone, loadanje na SSD disku traja vsaj 5x dlje od tistega v AC. Katastrofa
4. Grafično tudi procent boljše ne kot rf1. Prej slabše. 
5. FFB vse skup nič, razn na bankinah ko dobim volan v glavo. (mogoče bi mogu kaj pametnega poštelat ampak so tudi meniji zelo zanič.)
6. Se zaletim, ESC, grem na progo, moj avto k vesoljska ladija, brez koles in voznika. Samo školjka se vozi sm pa tja v vseh pogledih.
7. Inštaliram preko steama dodaten mod, seveda se pojavi šele ob ponovnem zagonu rfactor2 štarterja. 
8. Dam spet single player, ponovno black screen in nikamor naprej.
9. Refund
10. Delete local content.

Uglavnem v 1 uri nisem našel pametne stvari v tej igri (razen točka 9. in 10.), slabih pa polno. Od nestabilnosti, slabe grafike, slabih menijev, dokaj zanič package installer, polno bugov, počasno loadanje,... Driving model bi moral bit res nekaj tako revolucionarnega, da bi se vse to splačalo prenašati...

Uredil - PEK
Link to post

A jej, jaz sem pa mislil, da se bomo kaj wtcc ali pa cliote igrali danes. Meni je base sedaj zaznalo. Ja, počasna reč je, ima pa eno prednost vsaj pred AC. Ni občutka drsalnice in ni ob dotiku tistega groznega gromkega poka. Rabiš (vsaj jaz) 2-3 ure, da približno nastaviš vse skupaj. Se pa da na server dat par ai-jev, nastaviš vreme za 4 dele dirke (od sončno do dežja npr.), za menjavo proge ni potereben restart serverja....

Uredil - mancSLO
Link to post

ja šit, škoda Janko, maš pa res smolo. a je še kdo mel take probleme?

uradni content je nič od nič, to se je vedelo že vseskozi. je pa par zanimivih modov in ogromen potencial same igre. Ima ogromno funkcij, ki bi jih morala met vsaka simulacija, pa jih nima. js sm si grafične nastavitve nabil vse na polno in je sprejemljiva za gledat.

endurance mod in flat6 (porsche) sta zanimiva. fizika je mogoče dvomljiva, a zadeva je svetlobna leta bolj fun od tistega drgnenja z GT4 zadnjič na Laguni.

Loading time je, ko prvič zaženeš progo, vedno malce daljši. kasneje to laufa smooth. tko je blo že v rf1.

je pa seveda po eni uri uporabe tako kompleksnega softvera, nemogoče podat objektivno oceno. mogoče bi mal počakal (po praznikih :D ) in pridobil še kak info, pa potem kurcal 8) glede na to, da si iz prve probal skipija in silverstone, sklepam, da nisi kaj dosti bral naokoli :)

Link to post

Še moj komentar.

Produktu se vidi, da ga je povozil čaš. Tu ni kej. Zadevo sem vzel bolj zato, ker je bila to zelo opevana simulacija in glede na to, da jo je studio397 vzel pod okrilje se obetajo posodobitve. Vendar sem po testu postal skeptičen, ker bolj kot posodobitve se mi zdi, da je tu potreben makeover. Enostavno preveč zaostajajo.

Probal sem skip barberja na Lime rock.

1) Avto se lepo vozi. Celo nekoliko preveč predvidljivo in linearno drsi. Ima me, da bi rekel, da skoraj arkadno zgleda samo to se za rF2 ne spodobi :)

2) Model avta je tako tako. Blip na dowshiftu ni potreben pa v realnosti je. Mogoče, ker sem imel avtomatsko sklopko, vendar vseeno. Sklopka je eno, blip pa drugo.

3) Vedno bolj razumem kaj pomeni laser scan. Kje so vse tiste grbine in zahrbtni robniki in luknje, ki sem jih vajen pri IR. Ni jih in to naredi prvi ovinek kar drugačen, saj je to v realnosti in v IR kar težek ovinek za ga prav naredit in to tudi zaradi specifike asfalta.

4) Na prehodu vzpon-sleme avto postane nekoliko loose, vendar še zdaleč ne tako izrazito kot sem to vajen iz AC ali IR. Če tam nisi res raven gre zadek po svoje. Tukaj pa ne.

5) Dynamic track. Ja pa ja. Dynamic mogoče že, vendar zelo (zelo zelo zelo) poenostavljeno v primerjavi z IR.

6) FFB. To naj bi bil super FFB ? Saj ga ni. Občasno je čutit kakšna vibracija. Understeer je rahlo nakazan, vendar je kot celota diametralno nasprotje AC, pri čemer AC postaja vedno bolj podoben IR. Go figure....

7) Še malo bom vztrajal pred refund in kupil porsche pack za AC.

8) Pa ne me zdaj skurcat. Zgolj moji občutki po 2 urah.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...