Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 [PlayStation 3]


play

Recommended Posts

  • Odgovori 219
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tapravi drifterji imajo mušice na boku avtomobila! kje jo maš ti?

Sploh nism videl tega, še vedno stoji skrit, in ni šel v javnost, ne vem, pomoje ne bo nič,ker ni časa za vse, mogoče pa... Nov DLC ponuja tudi Slike by Barthez Lamborghini Aventador LP700-4

Če slučajno še kdo vozi GT5, se vozi že 4 sezona lige. Vabljeni, tudi za naprej. Če niste za ligo, se večinoma zberemo proti večeru, srede ali četrtki, dirke pa v soboto. lp LINK

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...

Kva je zdej play, kje je tvoj granturismo.si portal? :)

Sploh nism videl tega, še vedno stoji skrit, in ni šel v javnost, ne vem, pomoje ne bo nič,ker ni časa za vse, mogoče pa...

Nov DLC ponuja tudi

Slike by Barthez

Lamborghini Aventador LP700-4

ahrweiler-town-square.jpg ahrweiler-town-square1.jpg ahrweiler-town-square2.jpg

ahrweiler-town-square3.jpg ahrweiler-town-square4.jpg ahrweiler-town-square5.jpg

ahrweiler-town-square6.jpg ahrweiler-town-square7.jpg ahrweiler-town-square8.jpg

ahrweiler-town-square9.jpg ahrweiler-town-square10.jpg ahrweiler-town-square11.jpg

ahrweiler-town-square12.jpg ahrweiler-town-square13.jpg ahrweiler-town-square14.jpg

Link to post

Ostal sem pri Endurance dirkah oz pri 24h Le Mana.. Nisem imel volje pognat dirke in jo odpeljat, medtem ko sem SPEC B 100% zaključil.. Pa tut malo sem se razvadil z GI Maxom in REV Burnerjom ki jih GT ne podpira :oops:

Me pa še vedno mal vleče da bi si vsaj zbral vse avte, manka mi jih še cca 200 da bom imel vse (razen novih iz DLCja). Mogoče se pa spet lotim en dan, še vedno je ta igra edina na mojem PS3-ju, ki ima že skoraj vse Achievmente narejene [dance] To me res malo žre..

Povej svoj PS ID Play, te dodam.. mogoče se pa kdaj srečmo na kakšni dirki če me spet prime [smoke]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...