Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Saj je za vse isto!

Samo z mirno vožnjo brez pretiravanj lahko prideš do cilja.

Po moje bo zmagal tisti,ki bo brez velikih problemov odpeljal vseh 31 krogov z časi med 1:35:xxx in 1:34:xxx.

Bo pa to ena najtežjih dirk do sedaj! Po moje :!:

Link to post

Steza je drugače zelo zahtevna, saj je do neke mere kombinacija vsega. Dejstvo je pa to, da drsi ko nevem kaj...noro. Imam občutek da bo tukaj več pokalo kot pa v Monaku...upam pa da ne pri meni....je pa res....če noriš si počasnejši in na tej stezi zgubit 1s ni problem.....še Lewis je izjavil da porabi 2x več energije kot pa v monaku [Jel]

Link to post

1:34 oz 1:35 meni ni izvedljivo konstantno držati. Prvi setup kaj sem ga imel sem menda vozo 1:37 22 rund brez napak. Ko sem pa na drugega prestopo ki je sicer res nekaj hitrejši za cca 2 sekundi pa me tak zajebava da nevem če lahko 5 krogov brez napake peljem. Počasi vozit z hitrim setupom je še težje kot z počasnim. [iz]

Link to post

Jaz pa ne vem kako bo z mojim nastopom v sredo na dirki, ker se baje v četrtek začne študijsko leto. [Jel] Po vsej verjetnosti me ne bo, ker potem grem v sredo v MB, tam pa še nimam računalnika pa teh zadev.

Če me ne bo, naj bo to kot opravičilo.

Link to post

V sami sezoni je 22 dirkalnikov in ne 20!

Ne vem pa zakaj bi dodajal še en dirkalnik k ekipi!

Obisk pa po moje tudi ne bi bil dost večji,če gledam na to koliko bi jih želelo še tekmovati.

Pa še nekaj je! Že večkrat se je prijavil kdo,ki sploh ni imel pojma o igri kaj šele o dirkanju.

In pol ...ali ga ni bilo ali je pa bil skoraj preveč moteč na sami dirki ali treningu.

Ne vem no.........nekaj izkušenj pa je že treba imet z tem!

Link to post

Ma jaz ne delam napak zaradi tega, ker bi mi drselo ampak zaradi tega, ker včasih prepozno ali včasih celo prekmalu zaviram. Včasih prekmalu zavijem, včasih prepozno, itd. Je tud drseča podlaga moteča ampak jaz delam napake predvsem zaradi razlogov, ki sem jih naštel. To je pa problem pri mestnih dirkališčih :).

Link to post

Mene nebo jutri po vsej verjetnosti oz če prav berem čas štarta. Server se odpre ob 21:00 potem je 1 uro trening kot piše v informacijah in naknadno komaj dirka? Torej 22:00 zadnji možni vstop na server. Če to štima bom prišo, če pa je dirka ob 21:15 in vstop do 21:00 pa po vsej verjetnosti ne.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...