Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

skini in 3rd party apps se ne štejejo pod mode. vsaj ne v kontekstu contenta. AMS npr. sploh ne potrebuje 3rd party appov. kot drugo, na RD niso niti približno zbrani vsi modi. rfactor1 ima na rfactorcentral reci in piši 1677 dirkalnih stez  :D (kar dosti je trackpackov tu vmes) in 518 dirkalnikov :lol:, od katerih je kar nekaj kompletnih serij. Če dodam še Historic GT&Touring cars mod (daleč najbolj kvalitetno izdelan mod overall), lahko počasi zaključimo ;) 

Uredil - 57X
Link to post
Pred 2 urama , play je napisal:

Katera bi bila večja in zansljiva firma za dd volane, ker enako lahk anto na obroke uredim, rad bi dobavitelja ki so resni, imajo ok robo in poštnino, vsem hvala za info, lahk tudi na meil infovplaygame.si hvala!

 

Oz kar bi bilo zanimivo sedeži volani in da tega ni v slo  oz ni možen nakup na obroke..., če bo kaj zanimivega probam pomagat, hvala!

Probaj @tomo meglic kontaktirat. Bosta SLO kompanija.

Uredil - mancSLO
Link to post
10 minutes ago, silicijeva dolina said:

Ja, samo na RD so vsi kvalitetni in ne konvertani iz konzol, kar se tudi dogaja. 

Ni res. Na RD so vsi modi, tudi konvertani (pa ne iz konzol), zbrišejo se le tisti, katerih avtorji izvornih vsebin, sporočijo, da niso dali dovoljenja za konverzijo/uporabo vsebine. Za rF1 pa itak ni koverzij. In ni bilo govora o kvaliteti modscene, ki je roko na srce, lahko vprašljiva pri vseh sim naslovih, ampak o številu. Zdej pa dost nabijanja!! sori še enkrat vsem.

Link to post

Ja, nekateri konvertajo za AC tudi iz konzol ;) Sploh kar se tiče avtov, sem zasledil prav takšne, ki so konvertani iz PS3 Granturismo 6. So jih admini veselo dol brisali na AC forumu. 

pred 39 minutami, markop je napisal:

Btw... ..za vikend je menda lepo vreme napovedano, kajne ? :D

 Upam, da res ,ker grem na maraton :) 

Link to post
Pred 6 urami , 57X je napisal:

skini in 3rd party apps se ne štejejo pod mode. vsaj ne v kontekstu contenta. AMS npr. sploh ne potrebuje 3rd party appov. kot drugo, na RD niso niti približno zbrani vsi modi. rfactor1 ima na rfactorcentral reci in piši 1677 dirkalnih stez  :D (kar dosti je trackpackov tu vmes) in 518 dirkalnikov :lol:, od katerih je kar nekaj kompletnih serij. Če dodam še Historic GT&Touring cars mod (daleč najbolj kvalitetno izdelan mod overall), lahko počasi zaključimo ;) 

Jah dej še za assetto razišč preden neki zaključuješ hah

Tuki je 1000 neki avtov http://assetto-db.com/cars/latest/ pa na rd 400 prog. Pravš da ni dost ccc

 

 

Link to post

Seveda je dost :) Ampak nima pa največ contenta med vsemi simi. Samo to sem želel izpostavit, a ker vsi ne vemo vsega, pa sem se želel prepričat, da govoriva o isti stvari. Očitno si malo pozabil na rF1, pa sem te opomnil.

Link to post

U za tgtja tudi ja....., hmm stopalke, če si na pcju nima niti smisla, na ps4 ali konzolah, pa ker smo otroci in se igramo, so za nas več kot dobre od tgtja enako od t 500 rs..., za pc pa k si večji pob, bi pa jaz nabavu od fanateca in th, men je kr ornk kombo kombinacija

 

imam filing da je tgt in ts kar se tiče motorja in karakteristik enak volan, al se motim? 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...