Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

pred 53 minutami, play je napisal:

Madona da ne morm bit tiho, imam vprašanje le eno, si igral GT6 na volan, in kateri, mogoče na th 500?

Tudi za Gt sport omeniš ni boljši, probal si ga?

V sim vode se lahk enostavno vržeš če ti banka odobri vsaj 1,5k kredita da imaš mogoče soliden pc in ok dost dobr volan...

 

Enako me zanima Silicij omenil si : tvoj post : (Hahaha to si mi z ust snel ;) Imam Gran turismo 6 in ne vem, če sem preigral 3 ure. Enako je z Xbox Forza serijo, ki je kar nekaj. Z ploščkom ni igrabilna z volanom pa sploh ne. Potem pa bodi srečen :D Potem pa spoznal PC simulacije in vrnitve ziher ni več. Konzola in simulacija ne gresta z roko v roki.)

 

in Forzo, sem 100% nisi jo vozil na fanatec volan, enako GT6, močno dvomim da si vozil na volan?? Sem omneil asseto vs pc vs ps4, vse enako, ampka zgodba se ponavlja dalje, na ps4 ni vredna nič (še sreča da jo en od vas niti ni probal na ps4 in volanu)...na pcju je pa top šit...

 

Meni je žal in lahk rečem le eno, pišete sory traparije, vem da če vas en osebno vpraša kje se dobro vozi je odgovor le za vas en, vse na pcju ostalo je tema, enako bi jaz lahk rekel ali je poni bicikl čist ok, ali res rabim specialko za 1k eur, ...če bi imel doma specialko bi jo prokleto hvalil, ker pa sem mnenja da lahk probam skor kar hočem in ja probam reči, povem mnenje, pa ne zato da se zaradi tega kaj več proda, niti pod razno, povem realno, samo včasih se mi resno zdi, da če pohvalim špil na konzoli, bi marsikdo najraje napisal da se za brezveze igračkam, morete vedeti tudi eno, da zaradi takega razmišljanja  v slo sim ne živi,  in meni se v teh letih poraja le eno, še slabše bo živel, ker pač nikoli ne boste določeni osebki stopili korak nazaj, enako je mišljenje vas določenih da relane dirke, ala ghdji, kaki timeA, so za fantke, vse ostale drike pa za prave fante...ampak žal tako VI, ne osebno jaz, zgublate folk na tem portalu, in date jim vedeti le eno, če hočeš bit dec, ali hvaljen na tem forumu, morš imet ali strašen pc in volan, ali DD volan, ali še kaj več, če ima nekdo konzolo in ok volan, se pa pač le igračka....

Dokler ne boste spremenil mnenja , sem očitno edina oseba ki vam to že par let nabijam, sicer pa tudi sim je le sim, sej je Silicij en dan omneil da je le iR simulacija, ostalo ne, danes je drugače, jutri ko bo mal zapihal bo spet vse drugače...

 

 

Vozil sem GT6 z volanom  in z ploščkom. Lastil sem si vse Gran turismo igre, ampak sem jih prodal skupaj z konzolami. Vozil sem tudi Forza motosport z volanom. Ja, z Fanatec volanom in je isti šmorn. Kako se vozijo na konzolah Assetto Corsa, GT Sport in nova Forza pa žal ne vem, ker ne mislim več kupovati teh konzolnih iger ,ker jih potem ne igram. 

Ja, samo iRacing je za mene zares proper simulacija, ampak mi je predraga in tudi časa nimam, da bi se ukvarjal na tako visoki ravni. 

Evo @play dokaz, da sem igral z volanom. Samo za tebe sem po cca 2 letih spet zagnal konzolo :D Resno razmišljam, da bi prodal, ker se mi samo prah gor nabira :D 

 

Uredil - silicijeva dolina
Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

pred 27 minutami, Matejko je napisal:

Cena pa kar poštena za Sparco obroč, pa so Avstrijci ponavadi med ugodnejšimi ponudiki TH robe. :o

https://www.computeruniverse.net/products/90705415/thrustmaster-addon-tm-sparco-r383-mod-fuer-t300-t500-tx.asp

Potem pa še pogledaš koliko stane recimo obroč za Fanatec pa vidiš, da je ta za Thrustmaster dejansko "poceni":confused:

https://www.fanatec.com/eu-en/steering-wheels/clubsport-steering-wheel-flat-1-xbox-one-eu.html

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

@play Kako to ti razmišljaš da je assetto na ps4 isti kot na PC. Kaj vse ma PC verzija več
-Modi, dobesedno neskončno modov. Lah greš enga po enga, 1h za vsakega, pa ne prideš do konca vsaj en let. Pa ne pretiravam, to je en tip na twitchu streamu, 2 leti čist vsak dan po 3 ure. Vse je (bilo) na yt, par 100 ur posnetkov. Veliko sicer šit modov, sam so pa tud modi, ki so boljši od kunos contenta. Tolk contenta ni mela še nobena dirkačina 100%
-Svoji serverji, katera koli kombinacija, vreme, entry  pa štartne liste, skini za avte,fixed setupi.. Mislm da konzola nima nč od tega? Na začetku vem, da se ni nč dal. 
-vsi možni appi, kar hočš, direkt chat, helicorsa, rsr timing,  stracker, safety rating, uno prot sekanju proge. Že to da mam zadi diskord je več kt na konzoli. 
-Ostalo, razni triple screeni, VR, dashboardi, ni omejitev z volani, grafika po želji-glede na komp, več ljudi, lige..
To je že tko 80% zakaj se splača sploh igrat assetto.
Na ps4 ostane singleplayer pa public lobbiji. Oboje me ne zanima :/
Pomoje brezveze, da so se sploh lotil konzolne verzije, razdelil so community, ustavili PC razvoj, pa pomoje realno ma GranTurismo dost več za pokazat.
Pa gt6 je bil čist hud špil

Capture.PNG.ef769a2b6ead5edd2beaf4d4e7809377.PNG


 

Uredil - 123
  • Upvote 1
  • Thanks 1
Link to post

Ko rečem enak špil, govorim za fiizko ass ps4 ali pc ass, pustmo mode in podobne dodatke, men je važn da mi en ne nabija da so na konzolah le nfs špili, na pcju pa vse oz samo zlato, govorim večina za fiziko, da je asseta huda na ps4, enako na pcju, da je fizika gtjev če urediš avto čisto vredu kolikor špil ponuja vozil in vsega, če gledaš kot celoto ti je jasno, vse sotalo ti ne more biti..., če s ena konzoli alla ps4 najde ekipa da vozi folk na volan, da je hud špil so tekmovanja ali treningi res hudo dobri....če pa boste res eni prokleto nabijal da so konzole glih za otroke, pa žal nisme niti pdo razno vesel, oz vem kaj delamo na konzolah in kako uzivamo, težave so le ene, ali je to pc ali karkoli od konzol, folka ni, bore mal ans je ki vozmo na volane...na vseh sistemih.

Link to post

Katera bi bila večja in zansljiva firma za dd volane, ker enako lahk anto na obroke uredim, rad bi dobavitelja ki so resni, imajo ok robo in poštnino, vsem hvala za info, lahk tudi na meil infovplaygame.si hvala!

 

Oz kar bi bilo zanimivo sedeži volani in da tega ni v slo  oz ni možen nakup na obroke..., če bo kaj zanimivega probam pomagat, hvala!

Link to post
1 hour ago, 123 said:

Povej =o

Kot prvo se bova opravičila vsem za offtopic. Ampak nimava druge izbire, ker ni splošne simracing teme/foruma ;)

Ne vem, če sem te prav razumel, ampak trditev, da ima AC največ kontenta.. pade v oči :) zdi se mi, da je rFactor je tu vsekakor nr.1. Zadnje leto sicer ne sledim ACsceni, a dvomim, da je za AC kje taka baza modov, kot npr za rF1, na rfactorcentral. Ali pa, naprimer, če nalepim 2 linka do AMS prog, bo AC content zelo v zadregi ;)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...