Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Iz Mantis Plusa so mi sporoÄili, da bo igra stala slabih 46âŹ....sm priÄakoval malo manj :?

ja prejĹĄno soboto sm dal jaz 52eur v Avstriji,sm vseen meni je vredna nakupa, itak igram sm dirkaÄine,pa mam kr vse lepo na originalih, sej kaj pa rabim cca 10 org iger, za ps2 in pc.MogoÄe ga colby kej ceneje prav kmalu dobi, ali pa ne...

Link to post

Original ali ne original?

Original, kaj pa druga :D

za ťpil sem dal 39 $ +davek kar je naneslo 31⏠v naťi valuti -> http://www.steampowered.com/

sicer nimam ĹĄpila na DVDju ali CDju, ga imam pa v steam accountu skupaj z ostalimi ĹĄpili in ne vidim razloga zakaj bi plaÄeval za embalaĹžo, katera se mi potem praĹĄi na policah, sem sicer lastnik GT Legents in GTR2 DVDjev (takrat so jih imeli samo v Harvey Normanu-sry za "reklamo") ampak jih zaradi tega niÄ veÄ (in niÄ manj) ne igram kot pa Äe jih nebi imel na polici :D

za "na stara leta" bo pa ĹĄe toliko ĹĄpilov priĹĄlo vn da si jih niti ne boĹĄ zapomnit mogu,...

lahko pa narediĹĄ backup in zapeÄeĹĄ na par dvdjev in imaĹĄ pripravljeno zadevo, Äe ti raÄunalnik duĹĄo spusti ali kaj podobnega, da si je ne downloadaĹĄ znova...

ampak saj.. dandanes, pri linijah 10Mb+ to sploh ni problem...

Äe nimaĹĄ sam svoje VISA, MasterCard, Eurocard, paÄ kar podpirajo reci atu za kartico, mu izstaviĹĄ dinarÄke v primerni protivrednosti, odneseĹĄ ĹĄe koĹĄ za smeti in pometeĹĄ kuhinj da bo ponosen na sinÄka/hÄerko, ta Äas pa zdownloadĹĄ igro (ps: steam je pogoj za igro, tako da ga boste mogli imeti inĹĄtaliranega in registriranega) na maĹĄino in U R ready 2 go...

Äe ga pa Ĺželite imet s slovenskimi navodili, DVDjem... potem pa le v ĹĄtacuno ponj... in se vam bo v posebaj pripravljeni zastekljeni omari, pod soju pametno postavljenih luÄi svetila in izkazovala vsakemu obiskovalcu v sobi, posebaj pripravljeni za avtomobilske simulacije :D

se vidimo na progi

GL & HF

ps: Äe se poraja kapno vpraĹĄanje pa le na dan z besedo

Link to post

treniraj treniraj treniraj...

poglej si kak demo od kake tekme kje je linija...

setupi so na netu, linka pa ne najdem, bom piskal pa bom pejstal kak link. ampak nÄ ne oblubim

drgaÄ pa sam tko za info, od Race06 paĹĄejo setupi na tanove avte...tak da lahk tud poiĹĄÄeĹĄ stare setupe

trenutn laptime na BH: 1:35.2

ne vem Äe je to ultimate, sam mislim da sm se ze pod 35 pelu.. drgac pa.. sj bo :D

gl&HF

edit:

linki: www.nogripracing.com

vec sledi...

Link to post
Edn nej pove kdo bo uvoznik za to igro Äe sploh kdo ve

colby itak, od igabiba stran vsi ĹĄpili po bb so od colbya, je itak edini uvoznik za najveÄ iger, al je celo tudi mantis?

ja una varjanta ej poceni za 30eur, no sicer sej jaz se ne bom umeĹĄaval jo mam,Äe pa sluÄajno ĹĄe ne bo v slo, sem drug teden v avtriji in komot ĹĄe za koga vzamem, sm kaj ko je 50eur oz draga..

Link to post

Za to dirko bom naredil tudi en fimlček...........Tako da PROSIM, da si kak posameznik zapune v katerem krogu se je kej dobrega zgodil................To mi olajša delo, ker nemorem gledat celi dirki vsak avto posebi..................

Jutri pa filmček na netu....................

Edit: Če kdo ve, kako nardit da je v replayu vsak avto take barve naj pove.....biggrin.gif :?:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...