Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Nice fights ppl :D

respect!

na kvalifikacijah sm se komaj v zanjih minutah prebil do 2mesta, manj kot 1:37.93 ni pa ni ĹĄlo.

ĹĄtart prve mi je uspel fenomenalno in takoj sm se solidno prebil na prvo mesto. malo me je bilo strah ovinka na koncu ravnine, ko sem vas vse gledal v ogledalu in nekaj vas je res mal prepozno prtisnalo na bremzo, mislim da je igi in se ne bmw mal pozdravu krte izven steze :D

3,4 kroge sem lepo vodu ko sem prepozno zavil v T4, odletel v mivko in pristal na 5 mestum,#6, bmw se je pa ustrasu mal mojega vstopa nazaj, mal zaslajdal in se s pomocjo ograje vrnil nazaj na pisto (sry Äe sm te zmedu, Äe naredim napako se umaknem iz linije k se vraÄam na pisto, tako da... bi lahko ĹĄou mimo Äe bi bil manj za mano).sledili so boji za #4. dajala sva se najmanj 2kroga :) videl sem da sem hitrejĹĄi ampak si me ravn "prav" zablokiral da nism mogu mimo, zrinat te pa nism hotu, ker se mi zdi to neĹĄportno in nefer. v 8krogu mi je konÄno uspelo priti dovolj v zaveterje na dolgi ravnini da sem te lahko konkretno napadel. skoda smo da si malo prepozno bremzal, ker mislim da bi bilo ĹĄe kar pestro se dajat...

druga dirka je potekala brez velikih zapeltov, zopet dober ĹĄtart in do cilja sem ostal prvi, igi mi je zaÄel dihat za ovratnik ampak se nisem pustil kar tako :)

quali:2

r1:4

r2:1

hvala vsem za udeleĹžbo

se vidimo na nasljednji dirki

igi. hitr si :D

bo ĹĄe pestro :D

GL & HF

ps: ne najdem replaya 2 dirke. anyone wanna share?

Link to post
Glede na to, da sta dirkaÄa Lenuh Sportinga na prejĹĄnji dirki skoraj obraÄunala med sabo(beri trÄila) je danes z pomoÄjo TeamSpeaka potekalo vse gladko 8) .....Samo sliĹĄiĹĄ 3 kroge pred koncem: "pa brez kakĹĄnih neumnosti zdej" :mrgreen:

to imata oba sm sluĹĄalke pa se vmes menita, pa to je Äist timsko delo, tako se dela, zgleda da ej blo spet prekomerno napeto (ma sm v Äetrtek zravn,bom poĹĄtimal), sej pomoje boste kak film skupaj spravli, je blo ĹĄe kej posebnega??

Link to post

Rezultati

Race 1

1. McBajs

2. Igi

3. Žare

4. Ma!

5. Vončina

6. Berlic

7. Zupan

8. mAxL

Race 2

1. Ma!

2. Igi

3. mAxL

4. Žare

5. McBajs

6. Berlic

7. Zupan

8. Vončina

Točke seštete....če je kaj narobe pa sporočte

Link to post

Video narejen.........Če mi mi ga uploada preden grem spat bo na entu že danes, če ga bom pa danes prekinil pa bo jutri..........

mAxL: Kdaj je zdej naslednja dirka??? Upam da ni ta teden....................... :!: :!:

Link to post
Ne ne...drugi teden...ponavadi je ob Äetrtkih...sm zdej nevem,ka gre Bajs nekam in nevem zarad serverja nardit....bom sporoÄu

Äene ga lohk tud jest hostam, sm testiral z sedmimi fulki pa sa mil pa 40ms. Äe nau druge lahk jest uglavnem:)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...