Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Zanima me, kolk od vas ima original Race 07 in kolko jih je razmišljalo, da bi jo kupilo?

Že imajo Race 07

play

mAxL

Ma!

JeZn

Čakalna vrsta :D

denzy

Berlic Domen

KruhG

josta

igi

McBajs

Link to post

Jest sm jo dobil zlo pocen..en model je naroču 2 ponesreči in je dal na bolho drugo za 20€...še zapakirana z foljo 8) ...zdej tekom teh dirk, bi blo dobr videt kok nas bi blo...in pol bi se lahko tudi kej naročil in dobil kakšn količinski popust....nakar bi lahko nardil eno vrhunsko prvenstvo....pa še prdobil kakšne sponzorje za nagrade :D

Link to post

jaz sm 07 kupil v avstriji in sm vsaki tend v avstriji, Äe jo kdo v slo ne more dobit naj ajvi,sm hudiÄa je bla cena s emi zdi da 50eur, drgaÄ pa sm reÄem, jaz igram samo samo dirkaÄine, in jih imam nekje 8kom pa vse org, ker dirkaÄine so mi zlata vredne in zmer jih bom mel na org medijih, na stara leta bom prav vesel,Äe bom mel ĹĄe kak org, kopijo 1005 da ne!

Äe bo kdo nucal kr naj mi javi, komot pomagam, pol ap res naredimo tekmovanje kr 1leto dolgo, Äe se vam bo dalo, pa vse avte not, jaz bi bil celo vesel,ker mi je Honda Acord najboljĹĄa da bi celo tekmovanje z njo vozil, pa vseen vem da se nekak en da!

lp

Link to post

, Äe imam prav je trdota viĹĄja cifra, in sem dal na res trdo podvozje vse , in prec naredil za nekej 2s svoj boljĹĄi Äas, Äeprav jaz mislim da slabo furam, za Brnad H, na pro 105% na ful, vozim za 2s slabĹĄe, pomoje ej to zeloo slabo, zato bi mel mal vaĹĄe Äasa, dokler nism za netom oz. dokler ne tekmujem, ma da se ne bom Äist osmeĹĄu no??

haa..lp :wink:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...