Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Danes furu profesionalno...........laugh.gif:lol:

Nevem edino zakaj se mi je pred dirko 1. vibriranje izklopol(je bol volan mehk), pred dirko 2. pa spet vkloplo...

PS: Če med dirko greš vn-v garažo.....lahko pišeš komentarje...........................če se da.......................laugh.gif:lol:

Link to post

v obeh dirkah sem mel več sreče kot pameti. V prvi sem na drugrm umestnem zletu ven, v istem momentu pa zgleda tud žare, vsaj po zaostanku sodeč.

V drugi sem se takoj uspel prebit na 3. mesto, pol pa modro čakal na žareta pa kruha. Sem izkoristu moment, k sta oba na prvem ovinku naredila napako, tko da smo se na hairpinu že dajal. Kruh je dvakrat prletu mim mene k torpedo na bremzanju :o sreča da me ni zadel. Žare jaz se pa tebe nisem dotaknu, prisežem :)

Link to post

Je kar je, Äestitam usem. Bajs sm vidu, da te je Ĺžare butnu tk, da se ti opraviÄujem. Dobru ste ga tiĹĄal. Ja en big crash jemu tam en 7,8 krug:D edn ga je vidu sam navim kir:) DrugiÄ pa upam, malo manj zaletavanja.:)

Lp

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...