Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

@KruhG: Hvala za info.. bom mal stestiral... pa da vidmo rezultate :D

@all: dirka v torek?

dokonÄno ali nedokonÄno

kar se pa sezone 08tice pa... itak, najprej original,...pol se bomo pa dalje pogovarjal :D

lp

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Kaj hoÄem povedat? Da si vzemite Äas, preberite Ma!-jev post kako do igre za 31⏠in si jo zrihtajte da bomo imeli eno konkretno prvenstvo! To je moje mnenje.

Äe bo kdo mel kako posebno vpraĹĄanje naj sporoÄi tukj, oz na PM..., mu odgovirm ko bom vidu situacijo :)

GL & HF

Link to post
VaĹĄe ideje, novosti, pravila,...so dobrodoĹĄle

da ne bomo odkrival tople vode...

tukj je nekj zadevic kako imajo dugi to poĹĄtimano

je samo predlog... kako in kaj... pa .. bo "race director" povedu :D

GL & HF

link: http://forum.racesimcentral.com/announcement.php?f=1407

EDIT mAxL: Sm mal zminimizirav....bo bolj pregledno (boste Ĺže kliknili na link :) )

Link to post

Zanima me s kerim pogledom vozite. Jst sm jih probal že ene par pa ne vem kjeri bi bil bolš. Hood pa uni k se vidi sam stezo sta mi najbolj kul, je pa velik problem ker ne vem kaj se dogaja za mano :( in pol klikam tipko za back view. Na zadnji dirki u Anderstorpu sm pa pogruntal da to ni glih uredu, ker ko sva se dajala z Zaretom sm dvakrat butnu vn ko sm gledu kje ga mam za ritjo :D

Link to post

sm vozu na havbi, pa sm probu v avtu pa je obÄutek fenomenalen, ampak me ĹĄe mal mede... in pol nism nadaljeval s treniranjem v avtu, nekak tud ne najdem prave pozicije da bi vidu levo in zadnje ogledalo in imel ĹĄe cesto "pod kontrolo". zato vozim zopet na Hood-u.

vzvratno ogledalo pa tako lahko variiraĹĄ med virtual in real, prvi pomeni da ga imaĹĄ sredi ekrana zgoraj katerega tud sam uporabljam, drugi pa da je viden samo ko si v avtu. med samo igro med njima ne moreĹĄ prestavlat zato si ga moraĹĄ predhodno nastavit v options > visual settings (nism si pa sigurn Äe je v tej podrubriki)

GL & HF

ps: se widmo danes na BH :D

Link to post
vzvratno ogledalo pa tako lahko variiraš med virtual in real, prvi pomeni da ga imaš sredi ekrana zgoraj katerega tud sam uporabljam, drugi pa da je viden samo ko si v avtu. med samo igro med njima ne moreš prestavlat zato si ga moraš predhodno nastavit v options > visual settings (nism si pa sigurn če je v tej podrubriki)

TO! To sem potreboval, jest si pa razbijam glavo kje za vraga si lahko nastavim ogledalo če imam kamero na nosu... Hvala :wink:

Link to post
Jaz vse dirkaÄine vozim s pogledom iz kabine. Zdi se mi najbolj realistiÄno pa ĹĄe navajen sem ga.

morm tud js bol se poglobit v ta pogled...

sam kaj ko sem na havbi 2sec hitrejĹĄi na krog :(

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...