Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Včer smo mal vozili z denisom in playem, pa ni bilo preveč vzpodbudno... saj na kvalifikacijah je bil čas še kar (sem kar svoj rekord dosegel). Na dirki me je pa v zgornjih hitrih ovinkih že prvi krog zamotalo, kar se mi na žalost redno dogaja. Tako da... sam čakam da bo čim prej mimo :)

Link to post
Pravkar sem instaliral igro.Bo kdo vozil??

potreniraj, preveri progo, testiraj...

;)

drugaÄe pa vidim da trenutno vozita 2 race 07, prijavi se v steam community v naĹĄo skupino in se jim pridruĹži..

have fun

se widimo 2morow.

lep veÄer & have a nice sunday

Link to post
Manj k treniram bolĹĄe je... :) uÄira sm 15 minut "drkljal" pol pa me vonÄina klikne, da Äe grem online...no po parih krogih, brez obteĹžitve...21.6 :shock: okej :D sz kilami, pa bo pomoje okol sekunde poÄasneje...upam, k dobr cajt na qual bo menda najveÄ ĹĄtel...

Neki si pozabu:P Da skoz fejkaĹĄ linijo grrrrrrr :evil:

Link to post

Hehe....kr zmaga na drugi dirki :D

V prvi sem dobr ĹĄtartal ampak me je Zupan v prvem ovinku obrnil (pridem nazaj do tega dogodka). Padel takoj na 10 mesto. PriĹĄel do 8. in naredil napako, spet na 10. mestu.

Potem pa kretenÄiÄ kot sm naredim napako in prebuĹĄim sprednjo gumo. MalÄek kasneje se ĹĄe enkrat zaletim in zgubim prednji odbijaÄ. Ne vem kako, ampak ratalo mi je konÄati na 8. mestu s popolnoma razbitim avtom.

Ĺ e vedel nisem, da sm 8. in sem kasneje v replayu videl, da sta 2 morala v boxe in sem tako pridobil 2 mesti.

Kar se pa Zupana tiÄe, ga pa ne mislim niÄ prijavljat, ker mi je naredil manjĹĄo uslugo. Äe me ne bi obrnil ne bi bil 8. na prvi dirki in nebi ĹĄtartal 1. na drugi.

Druga je bila pa zame prav lepa. Ĺ tartal sem kot norc in celo dirko mi je uspelo drĹžati dobro prednost. Le na koncu je nekdo od za krog zaostalih zavil direkt v mene in me skoraj obrnil. 1. mesta nisem izgubil ampak sem se moral zato z Deklevatom na koncu boriti zanj.

Ĺ e enkrat bi rad opozoril dirkaÄe, ki zaostajajo za krog, naj gledajo malce v vzratno ogledalo, Äe Ĺže cik-cakajo po progi z razbitim avtom.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...