Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

No kolko sm se zdaj js tu spoznal na to tabelo zmagovalec dobi +30kg.

V knjigi ki je prilozena zraven race07 pa je napisano takole

1..............+20kg

2..............+15kg

3..............+10kg

4..............+10kg

5..............+10kg

6..............+5kg

7..............+5kg

8..............+5kg

9..............-5kg

<10..........-10kg

Link to post

no lepĹĄi dnevi ĹĄe za mene, sicer naredu nekje 18krogov in mam cajt trenutn cca 1.43.1xxx, mam ĹĄe 1s not, ker sm 2 ovinka tako grdo naredu,da vem da je ĹĄe vsaj 1s ali veÄ, sm vseen pod 42 bo zame kr teĹžka... 8) MA hvala :wink: :wink: gremo dalje trenirat.... :wink:

Link to post
play, kko si tok izboljĹĄal? KakĹĄen nasvetek ĹĄe zame mogoÄe? :oops:

Drugega kot da ti reÄem, da z MA res sodelujeva kot odliÄen,dobr tehniÄni tim,ti Ĺžal ne vem kaj veÄ povedati, Ĺže ko mi na dolgo razloĹži,kje bremzam,kje pospeĹĄujem, kako v ovinek,kako linijo....mi Ĺže to zelo veliko prav pride, mi je pa Ĺžal,da mu jaz enako ne morm pomagati....edin malo med dirko itd

Link to post
Lahko bi danes okol 21.ure nardil en trening 8)

mene skor ziher ne bo danes...

do nedelje nobenga treninga vec... :(

--------------------------------------------------------------------

ko berem te dni vaĹĄe poste in ko pravite da ste naredili 10, 15, 20 krogov... in nikakor ne pridete pod 1:44 (na pamet govorim)... se spomnim sebe pred nekaj meseci.. nikakor in nikakor ni ĹĄlo pod 1.44 (+/-), tam je bla magiÄna meja in enostavno mi ni uspelo, pa naj bo to s seatom, bmwjem, chevyjem ali alfo... ni ĹĄlo...

jah niÄ... testirat bo treba sem si reku in se spravu na pisto in drajsal gor in dol... poÄasi sem se zaÄel izboljĹĄevati doker nisem naletel na 1.43.5, ...

vem da ni lahko v 1 tednu natrenirat proge, zato si ne vzamite preveÄ k srcu da vam ne gre kot ostalim,... (pomislite kolikokrat ste se morali peljati Äez stage v RBR da ste ga vsaj na pol osvojili...)

sam vem, da sem naredil samo na tej progi vsaj 300 krogov (kaj 300, Ĺže vÄaraj sem jih naredil 50 v cca 3urah Äe ne ĹĄe veÄ ko sem sestavljal svoj setup,...)

vem da so med 1:44 in 1:43 planeti razlike, med 43 in 42 pa ĹĄe cele galaksije,...

poÄasi se pretipajte do neke konstantne meje in poskusite ostat konstantni na tej meji,...

osebno mi niÄ ne koristi PersonalBest z 1:41.7 Äe se konstantno ne bom sposoben peljati 1:43...

PB 1:41.7 brez obteĹžitve

happy testing

Link to post
Ĺ e uradno opraviÄilo Apat-u biggrin.gif:Oprosti, sej ti je jasno, da nism zanalaĹĄÄ...mi je blo pol celo dirko "hudo", sam kaj...ĹĄe enkrat oprosti :P bom bolj pazu drugiÄ!

opraviÄilo sprejeto,...

vem da nisi namenoma [ delÄek sekunde prepozno na bremzah, zaveterje, mrzle gume/bremze.. uglavnem vse na enkrat ... bo pa drugiÄ bolĹĄ]

kar je je...

na napakah se uÄimo :)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...