Skoči na vsebino

Simracing cockpiti


play

Recommended Posts

  • Odgovori 693
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

en mali update

upam da stara ne gre peglat takrat ko je dirka, ker drugače si v pi........................

No k se že glih šponamo; moj (in od dveh kolegov) igralni plac: je še v izdelavi, ampak počasi dobiva svojo obliko in namen. Če bo koga zanimalo lahko tudi odprem novo temo in povem malo več o c

Posted Images

Na katere telefone to lahk priklopiš, pa kateri bi bil najcenejši, pa more biti telefon?

Android OS mora imeti, mislim da drugih zahtev ni...

Link to post
  • 5 weeks later...

Počasi mi le ratuje, da bom dokončal moj "bolid". Ni še čisto končano, bo pa enkrat... ;). Pol se pa paste...Bo kr samo vozilo.

post-2686-0-70160700-1339013395_thumb.jp

Me pa zanima, ali se splača imet tri monitorje? Ali je pol kej boljši filing?

Link to post

Ma raj mej en velik monitor kot 3 male. :)

Pa men se zdi, da mors vse mal bolj priblizat, cene bos lezal preveč hehe. Drgač pa supr :)

Link to post

Hmm to sem imel tud jaz idejo pa sem na hitro pozabil nanjo ko sem mal na iRacingu poklepetal s folkom... Če hočeš imet triple screen na kaj manj ko i7 pozabi + gr. kartico v SLI ali CrossFire.

Če tega nimaš bodo FPS-ji tako bogi da ne bo za nikamor :)

Link to post

Kupiš Kitajski PAD za 50€ pa WI-FI mora imet in to je to.Pa še 7 inčn zaslon imaš :)

Ja in pol je tole poceni ja, ma tale telemetrija mi je noro dobra, na 7 col pa že nekaj vidiš.

Link to post

Mah to pa ni res 3 monitorji se Danes letijo na i 2 samo mores imettriple head adapter od asusa in je ena grafa dovolj. So pa trije monitorji zakon, ampak racunaj na enih 500-1000e odvistno od monitorjev

Link to post

Hmm ne vem, mene so prepričal in tud je logika . 2 monitorja več je 2x več sočasnega izrisovanja . Folk ma hude mašine pa jedva na 80FPS pride z triple monitorji pade pa jim tudi pod 30 FPS kar je zame že nevozno :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...