Skoči na vsebino

Simracing cockpiti


play

Recommended Posts

Ta kontrukcija stane manj kot 100€ z barvo in železjem... Zdaj je samo odvisno kakšen sedež izbereš.

Tole sem sam naredil in me je prišel železje 40€, lesena pohodniške plošče 50€( ker sem tako želel, drugače manj kot 20€), barva 10€, plin za varjenje 20€... Sedež pa 120€

Tako pa izgleda:

img1085.jpg

Link to post
  • Odgovori 693
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

en mali update

upam da stara ne gre peglat takrat ko je dirka, ker drugače si v pi........................

No k se že glih šponamo; moj (in od dveh kolegov) igralni plac: je še v izdelavi, ampak počasi dobiva svojo obliko in namen. Če bo koga zanimalo lahko tudi odprem novo temo in povem malo več o c

Posted Images

PVC otočne cevi varianta, sam ne vem kolk je stabilno tole.

Te cevi so sicer ful močne, ampak rado se dogaja, da se upogibajo. Sploh če so daljše. Je pa zelo dobra zamisel, ki pa tudi ni poceni. Najbolj so drage kolene oziroma T komadi.

Link to post

Seko dober si tole zrihto :D[dance]

mater samo tole kar imam pa jaz namen in točno to kar želim me bo ziher stalo 5000 eur za svoj kokpit :D zato pa moram čakat nekaj časa da do takšnega denarja pridem. oz. prvo do denarja za volan potem pa dalje :D

Link to post

mater samo tole kar imam pa jaz namen in točno to kar želim me bo ziher stalo 5000 eur za svoj kokpit :D zato pa moram čakat nekaj časa da do takšnega denarja pridem. oz. prvo do denarja za volan potem pa dalje :D

Kaj pa imaš v mislih? Kajti za takšen denar že dobiš po mojem nekaj kar se miga :shock:

Link to post

silicijeva dolina. tole so moje želje http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8l-oi05_lwU sej dosti pod jurja bi se tudi dalo naredit samo točno tist dashboard ki bi ga js imel mi dvigne ceno :D

glede tistega miganja - sej nimam nič proti edino kar me moti je en problem. in ta je da se premika tak kot da bi v zelo razburkani vodi čoln vozo :D če avto voziš se le malo premika :D

cena bo visoka namreč zato ker tisti avto je komaj pred pol leta ven prišel in ne bo neka že stara sorta :D

Link to post

tolko bo prišlo (če mi res ne uspe enega čisto stolčenegea dobit) ker novi stane 20 jurjev. in v pol leta še ni razbitih. če bi rabil audija bi ga dobil v takem času že zelo poceni :D samo če še ni razbitih :D

Link to post
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...