Skoči na vsebino

Simracing cockpiti


play

Recommended Posts

To zarad tega padejo tolk FPSji ker ma iR opcijo rendriranja 3 ločenih zaslonov. Brez tega sicer dela bolše ampak ni dobro nastavljeno ker je ena slika razpotegnjena čez vse 3 zaslone.

Link to post
  • Odgovori 693
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

en mali update

upam da stara ne gre peglat takrat ko je dirka, ker drugače si v pi........................

No k se že glih šponamo; moj (in od dveh kolegov) igralni plac: je še v izdelavi, ampak počasi dobiva svojo obliko in namen. Če bo koga zanimalo lahko tudi odprem novo temo in povem malo več o c

Posted Images

Yep, točno to kar Gapi govori... to so 3 posamezni renderani monitorji.. Ne vem pa če je isto če imaš en deskotop raztegnjen čez 3 monitorje ;)

Link to post

Tole si preberi

Povezava!

Zadevo sem delal pred 2 letoma kolegu, in se zdaj super dela. Ce bi Jo kateri rad sprobal, naj pride v mb

Poznam to, imamo podobno zadevo za na sejme hodit kjer 2 različne slike projeciramo na 4 monitorje.

Link to post

Očitno ne, tip s katerim sem se pogovarjal je imel i5 ,2x 6950 pa je rekel da je na mal bolj naguzvani dirki na spa ali pa suzuki FPS padel tud na 30 :S Tako da bomo kar na single pa mal večjem monitorju ostal ;)

Link to post
  • 2 months later...

1. Zokid [dance]

2. Vprašanje: Je možnost da bi priklop projektor in 2 ekrana(torej platno je sprednja šajba, stranska ekrana pa sta leva in desna okna)...in če pol gre to da igrca razdeli prav(torej po okviru avta)?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...