Skoči na vsebino

Računalniki


gregor vodicar

Recommended Posts

  • Odgovori 630
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...ja od 9-ih ventilatorjev v ohisju se ne utrne samo solza...dobis lahko tudi vnetje oci in uses

Ko berem ta naš forum, sem ponavadi kar konstantno v solzah.

NE naročujte več na hoh.de malo si preberite ostale slo forume. Do 16. novembra je bil hoh.de insolventen in je v stečajnem postopku. Ljudje so naročili po par 100 eur zadeve in jih niso dobili + den

Posted Images

Izklopi pa testiraj.

 

Drugače pa v BIOSU poglej kakšne vrednosti voltaže ti kaže matična plošča.

Kolega je imel ravno 1 mesec nazaj probleme, saj mu je 3,3V linija šla po gobe in mu je stalno odklapljalo internet :)

Link to post

To je vredu. Ponavadi ti lahko na napajalniku odpove katera od linij in to je dejansko bridki konec za PSU(razen če si štromar in si sam zamenjaš upore). Dejansko še PSU deluje in se ti lahko sistem postavi komot na noge,ko pa ga obremeniš z USB-ji in HDMI priključki,zalaufaš igro,...potem pa sistem počepne. Lahko se tudi zgodi,da se bodo vsi ventilatorji vrteli,ko pa bi se moral sistem postaviti pa odpove,ker ni dovolj napajanja. Sicer pa ti zares priporočam nakup boljšega PSU-ja.

Link to post

Rabim pomoč. Občasno imam problem, da mi PC na novo zaznava večino stvari, ki so vklopljene (čitalec kartic, USB vhodi itd). Torej kot bi izklopil in nazaj vklopil. Imam Win7, posodobljen. USB gonilniki so posodobljeni. Kakšna rešitev?

Link to post

Evo potegnil dol neko verzijo project carsa. Po dveh igrah mi ugasne kompleten komp.Sem samo gledal ...imam pa krivca napajalnik so se glih ventilatorji začel vrteti. ....Ko sem občudoval Storm. .....

Link to post

Kolikor vidim tebi USB vhodi delujejo prav tako čitalci kartic,le windows ti jih znova in znova prepoznava,kot,da še ne bi bili priklopljeni? Po mojem je nekaj narobe z nastavitvami v vindows-u. Ali imaš v opravitelju naprav kakšen rumen klicaj pri USB oz.čitalcih kartic oz.nasplošno? Si morda poskusil na novo namestiti windows-e. Si morda kaj šaril po BIOSU? Katera matična plošča? Večina jih ima podrobne nastavitve za USB vhode. 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...